Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор факультету іноземної філології ЗНУ Юрій Зацний відсвяткував ювілей

Професор факультету іноземної філології ЗНУ Юрій Зацний відсвяткував ювілей

06.05.2008 16:03

Юрій Зацний – учений-філолог зі світовим ім’ям, професор, завідувач кафедри теорії та практики перекладу Запорізького національного університету сьогодні відзначає свій 65-річний ювілей. Викладачі, співробітники, аспіранти та студенти факультету влаштували для шановного ювіляра справжнє свято.

На урочистості завітав і ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко. Від імені усього трудового колективу нашого ВНЗ Сергій Михайлович висловив ювіляру подяку за тридцятирічну сумлінну працю на благо нашого університету, а також побажав імениннику всього найкращого. Багато говорила про заслуги Юрія Антоновича декан факультету Галина Морошкіна – це і створення власної наукової школи неології, і видання численних наукових та методичних праць, підготовка майже двох десятків кандидатів наук, не кажучи вже про щоденну клопітку та натхненну щоденну освітянську працю. Її підтримала і почесний декан факультету, завідувач кафедри другої іноземної мови Катерина Ружин, яка поділилася із присутніми своїми спогадами роботу ювіляра у нашому ВНЗ. Іменинника поздоровили і завідувачі всіх кафедр та деякі викладачі факультету іноземного факультету, а також представники факультету журналістики – Віталій Шевченко і Юрій Ботнер.
Аспіранти факультету презентували жартівливе привітання та продемонстрували «Біблію аспіранта» - методичну працю ювіляра, без якої не обходиться підготовка жодної наукової роботи, а студенти виконали для іменинника запальний танок. Ще одним сюрпризом стала привітальна факультетська газета, сповнена кумедних та щирих привітань від усіх кафедр, керівництва ФІФ та університету.

Таміла ТАРАСЕНКО