Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші другий день «Студвесни-2018» зібрав артистів ФІФ та ФСУ

У виші другий день «Студвесни-2018» зібрав артистів ФІФ та ФСУ

У виші другий день «Студвесни-2018» зібрав артистів ФІФ та ФСУ
28.03.2018 11:32 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Соціології та управління Центр культури ФІФ ФСУ студентська весна дозвілля конкурс художньої самодіяльності

Цього року організатори проекту запропонували талановитій молоді вишу розкрити не тільки вокальні, хореографічні, ораторські здібності, але й спробувати себе в ролі організаторів, сценаристів, режисерів, майстрів із hand-made та дизайну. У рамках цьогорічного конкурсу «Студентська весна 2018» факультети та Економіко-правничий коледж щодня проводять музичні перерви, виставки та презентують найголовніший виступ цього року. Тема конкурсу «Игры, в которые играют люди…». Проте в кожного факультету та Економіко-правничого коледжу свої «игры…» і це у виступах вони розкривають і показують творчо, глибоко та креативно.

Програма конкрсу «Студентська весна 2018» розрахована на п’ять днів: із 26 до 30 березня. Об 11.00 на студентській площі відбуваються музичні перерви від факультетів та Економіко-правничого коледжу, о 15.00 в холі навчального корпусу № 2 проводяться благодійні виставки. А вже о 16.00 в актовому залі на глядачів очікує тематичне шоу від тринадцяти факультетів та Економіко-правничого коледжу.

«Студентську весну» цього року оцінює найпрофесійніше журі: художній керівник ансамблю грузинського танцю «Імеді», VIP холостяк міста Запоріжжя Малхаз Чахвашвілі, перший віце-містер Запорізького національного університету, капітан команди з футзалу «Надія ЗНУ», учасник команд КВК «Надія ЗНУ», креативний директор компанії «Сплеш продакшн», фахівець 1-ї категорії (фото та відео) Центру культури Антон Осадчук, художній керівник і головний режисер шоу-театру «Профі-арт» Неліана Ласкарі, керівник вокальної студії «Кантилена» Центру культури – Наталя Пиріг, член журі всеукраїнських і міжнародних фестивалів із вокалу, співак та виконавець - Юрій Аврамець, редактор Закритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ, другої студентської Ліги Сміху – Ліги Сміху ЗНУ, Відкритої Запорізької Ліги Сміху, учасник стендап-проекту "Каліфорнія", автор телепрограм та скетч-шоу - Микита Налівкін, голова журі, художній керівник студії «Д.Е.Л.С.» Центру культури Ірина Василенко. Ведучим заходу став Данило Сапожніков (факультет журналістики ЗНУ).

Розпочав конкурсний день виступ факультету іноземної філології. Свій варіант ігор вони вирішили репрезентувати через героїв, котрі уособлювали ту чи ту соцмережу, мікроблог тощо. Звісно, за сценарієм не обійшлося без конкуренції між ними, а значить і боротьби за першість. Жартували студенти й про особливості Facebook, YouTube, Twitter, Instagram тощо, обігрували вечірку «Скоротуса», платну рекламу, мегабайти VPN та інше. А ось висновком молоді стали міркування, як про користь, важливість онлайн-спілкування, так і про те, що воно ні в якому разі не замінить справжнього букета квітів, чи втіленого в життя соціального проекту. Безумовно, представники ФІФ вміло вплітали в сценарій чимало художніх родзинок виступу: запальну хореографію, танго, англомовний вокал, гру на скрипці, гітарі, танцювальні костюмовані пародії та, звичайно, креативні декорації. Журі оцінило виступ студентів як позитивне, енергетичне злагоджене шоу, від якого вони отримали мегазадоволення.

Другою яскравою частиною конкурсного дня став виступ представників факультету соціології та управління. За їхнім сценарієм чотири студентських клани почали боротьбу за стипендію. Саме тому програму назвали «Бюджетні ігри». Кожен клан являв собою уособлення того чи того типа студентів: ті, у яких завжди все добре, ті, які в Moodle заходять за день до складання завдань, ті, для котрих досягнення – потрапити в меми ZNU-chan, та врешті, ті, котрі пам’ятають актову залу ще без графіті на вікнах. Щоу супроводжували яскраві тематичні декорації, кіношний відеосупровід-голос на "живій" задній частині сцени, чимало костюмованих елементів героїв. Під час демонстрації боротьби між кланами студенти вплітали в сюжет якнайрізноманітніші елементи шоу: фокуси з Микитою Налівкіним, декламації поетичних рядків, запрошення бюджетної версії ректора ЗНУ Миколи Фролова – а саме голови студентської ради ЗНУ Анастасії Долгополової, легкі жарти над Fresh food ZNU (не наїмся, але хоч щось пожую), над темою «Стипендії та пільговики» та недитячими боями за стипендію на рівні коледжу. Гарячим був і батл між фіналістами-кланами: вони намагалися і переспівати, і перетанцювати один одного. Представники ФСУ і статистично натякнули на факт, хто ж виборюватиме право на стипендію, адже в 2016 році її отримували 100% бюджетників, а в 2017 – 45%. То легко здогадатися, якою буде ситуація в обіграному ФСУ 2021 році. Допомагали з художніми номерами студентам й представники запорізького ансамблю акробатичного рок-н-ролу «Діксі». Фінішом виступу став мегафейерверк із конфеті, майоріння прапорів ФСУ, червоні кульки-сердечка в залі. У підсумках журі прозвучала оцінка «Потужно». Крім того, особливою подякою відзначили роботу на сцені заступника декана ФСУ Ольги Широбокової, якій студенти вручили букет квітів. Звичайно, що одні з перших скрипок виступу дісталися відомим Антону Назаренку, Едуарду Бойко та Марії Пересипко.

Наприкінці заходу для факультетів-учасників провели конкурс на оцінювання акторської майстерності, а саме – конкурс імпровізації. Модерували його члени журі Антон Осадчук та Микита Налівкін. Вони запропонували артистам готові відповіді, до яких треба було дібрати супергумористичні цікаві й неординарні питання.

До відповіді «Тут два варіанти: або Налівкін, або Осадчук», до прикладу, пропонувалася така позиція: «Хто батько дитини?». А до тези «Я звик поратися з цим самостійно» студенти запропонували варіанти: «Чому у мене немає дівчини». Модератори відзначили, що впродовж першого дня було достатньо жартів-реплік щодо відсутності серед членів журі Ю.Янько, відтак під час проведення зворотної розминки основний блок жартів перемістився на добру стару класику «Студвесни» про легендарного фотографа ЗНУ, впліталися в них репліки й про не менш відому «молоду версію» цієї постаті, а саме фотографа ЗНУ Андрія Потапова (факультет менеджменту), злегка згадали студенти й непредставлення свого виступу на «Студвесні» факультетом фізичного виховання.

Варто відзначити, що ведучий Данило Сапожніков неодноразово нагадував, що журі оцінює не тільки виступи, а й обирає кращих вболівальників після факультетських презентацій, а також наприкінці конкурсного дня. Так, представники кожного факультету упродовж хвилини мали наполегливо демонструвати свою прихильність артистам. Студенти факультету іноземної філології навіть підготували невеличкий флешмоб у залі перед членами журі, а ось представник и ФСУ обійшлися скандуваннями в залі.

Присутнім нагадали, що організатор конкурсу – центр культури – постійно забезпечує інформаційний, фото- та відео супровід свої проектів у соціальних мережах:

Telegram – https://t.me/cultureznu

Сайт - http://goodcentre.znu.edu.ua

Instagram - www.instagram.com/culture.znu

YouTube - www.youtube.com/channel/UCpEQlTANDEEYmteL3WotRdw

Графік виступів упродовж вівторка-п’ятниці буде таким:

28 березня – СПП, факультет менеджменту, юридичний факультет;

29 березня – ЕПК, філологічний та біологічний факультети;

30 березня – фізичний та економічний факультети.

Cеред партнерів конкурсу також відрекомендували проект ZNU TV (Ілля Гордєєв): https://t.me/znu_tv

Журнал «MAGMA» https://t.me/magma_znu

Крім того, неодноразово присутні згадували й жваве обговорення перебігу конкурсу на: https://t.me/ZNU_public

Тут виступи першого дня коментував Антон Назеренко, а другого - Дмитро Муринюк.

Фотогалерея від Андрія Потапова: https://www.facebook.com/pg/AndreyPotapovPhoto/photos/?tab=album&album_id=417871735339575

 

Марія Канцелярист

 
 

Схожі новини