Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалася благодійна акція «Великодній кошик на передову»

У ЗНУ розпочалася благодійна акція «Великодній кошик на передову»

30.03.2018 15:47 Все Головні новини Університет відділ виховної роботи волонтерство акція

Викладачі та студенти Запорізького національного університету не залишаються осторонь від волонтерського руху. Зокрема, вони систематично беруть участь в акціях, спрямованих на підтримку українських бійців, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Цього року традиційно вони радо відгукнулися на заклик Запорізької обласної державної адміністрації та долучилися до обласної благодійної акції «Великодній кошик на передову».

Усі охочі підтримати бійців української армії можуть звернутися до заступників із виховної роботи деканів факультетів та принести великодні подарунки для воїнів: паски, крашанки, випічку, цукерки, консервацію, фрукти тощо. Не менше зрадіють наші солдати й книгах, футболкам, шкарпеткам й іншим побутовим речам. Крім того, це акція – чудова нагода передати бійцям листівки, обереги, листи зі словами щирої вдячності та підтримки.

Наступного тижня, орієнтовно 3-5 квітня, до вишу завітають координатори акції під керівництвом Олени Ярошенко, аби забрати зібрані подарунки й встигнути відвести їх на передову до Великодня.

Більше дізнатися про умови проведення акції можна, звернувшись до відділу виховної роботи (навчальний корпус № 4, ауд. 211) або за телефоном: 228-76-48.

Не залишайтесь байдужими і приєднуйтесь до акції підтримки наших захисників!