Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у ІІІ Міському форумі соціальних ініціатив

Представники ЗНУ взяли участь у ІІІ Міському форумі соціальних ініціатив

Представники ЗНУ взяли участь у ІІІ Міському форумі соціальних ініціатив
29.03.2018 15:44 Все Головні новини Факультети Біологічний Університет біологічний факультет фізичний факультет профорієнтаційна діяльність Міський форум соціальних ініціатив

27 березня в Запорізькому виставковому комплексі «Козак-Палац» відбувся ІІІ Міський форум соціальних ініціатив, спрямованому на підтримку STEM-освіти та збереження інтелектуального потенціалу м. Запоріжжя. У межах локації форуму «Кабінет Всесвіту» відбулася презентація біологічного і фізичного факультетів ЗНУ.

Так, до роботи форуму активно долучився проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, який привітав його учасників  – учнів 9-11 класів закладів середньої освіти  м. Запоріжжя, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю, – та побажав їм вдалих перших кроків у науковій діяльності та вдалого вибору вищого навчального закладу, у якому вони зможуть реалізувати свій науковий потенціал.

Біологічний факультет на локації форуму представляли завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики Віктор Лях, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Рильський, доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Віра Копійка, викладач цієї кафедри Олена Бражко, доценти кафедри загальної та прикладної екології і зоології Валерій Горбань і Костянтин Домбровський, доцент кафедри хімії Олена Луганська, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева, а також Ірина Туманова.

Крім того, від біологічного факультету у заході брали участь аспіранти Костянтин Коперчук й Ольга Білоконь і студенти Дмитро Поляков, Олександра Жуган, Дар'я Добрунова, Марія Андрєєва, Юлія Загородня й Даяна Ларіна.

Фізичний факультет на заході презентували завідувач навчально-наукова лабораторії новітніх технологій навчально-науково-виробничого центру «Металспецпроект» Олександр Багрійчук і студенти Юлія Данчич, Катерина Діхтяр, Данило Чередніченко й Олександр Кобзар.

У рамках проведення Форуму представники біологічного факультету були організовані такі майстер-класи: «Цікава хімія» (канд. хім. наук, доцент кафедри хімії Ольга Луганська), «Флористика» і «Створення панно з природних матеріалів» (асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева), а також виставки  «Флораріуми та картини з природних матеріалів», «Опадала тварин та проекти мисливських угідь» і презентації  «Спеціальності та кафедри біологічного факультету», «Очисні споруди для промислових стоків «Вій».

Своєю чергою, представники фізичного факультету у рамках діяльності секції «Світ фізики та техніки» презентували  такі майстер-класи: «Виготовлення дзиґ незвичної форми» (студент 4 курсу Данило Чередніченко); «Цікаві демонстрації з різних розділів фізики: механіка, гідродинаміка, електрика та магнетизм, радіоелектроніка тощо» (Данило Чередніченко, Юлія Данчич, Катерина Діхтяр, студенти 4 курсу); «Фізичні конкурси» (студентка 4 курсу Катерина Діхтяр); «Комп'ютерне моделювання у фізиці та техніці» (канд. фіз.-мат. наук, доцент Олександр Багрійчук).

Усі запропоновані увазі учасників форуму майстер-класи користувалися неабиякою популярністю серед старшокласників міста. Вони із задоволенням брали участь у конкурсах й експериментах, виготовляли власноруч поробки. У той же час представники ЗНУ розповіли їм про умови вступної кампанії-2018 та особиливості навчання на біологічному і фізичному факультетах та про перспективи, які відкриваються перед випускниками вишу.

Варто відзначити, що за участь у форумі університет відзначений дипломом Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за підтримку проекту «ІІІ Міський форум соціальних ініціатив-2018».

 

Схожі новини