Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті обговорили питання збереження та відновлення водних ресурсів

На біологічному факультеті обговорили питання збереження та відновлення водних ресурсів

На біологічному факультеті обговорили питання збереження та відновлення водних ресурсів
03.04.2018 08:49 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет студентська наука освітній процес круглий стіл

Нещодавно на біологічному факультеті ЗНУ відсвяткували 25-ти річчя Всесвітнього Дня Води. Організаторами заходу стали асистент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Кристина Крупєй і магістрант 1 курсу спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Дар’я Сорокина. Цього року під час засідання круглого столу студенти висвітлювали питання, пов’язані зі збереженням та відновленням водних ресурсів, та представили результати власних досліджень.

На початку заходу до присутніх звернулася декан біологічного факультету Людмила Омельянчик. Вона подякувала студентам за виявлений інтерес до Всесвітнього дня води, нагадала про надзвичайно важливу роль води в організмі людини та побажала присутнім плідної праці та жвавих дискусій.

Перед гостями заходу також виступив завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор Олександр Рильський. Він розповів цікаві факти про властивості води та відзначив роль такого важливого показника води, як окисно-відновний потенціал. Захід відвідали заступник декана з наукової роботи, доцент Віра Копійка, викладачі кафедри загальної та прикладної екології і зоології: доценти Валерій Горбань, Костянтин Домбровський, Галина Дударєва та Григорій Чаусовський. Крім того, серед учасників заходу були студенти 1-4 курсів спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та «Біологія». Відвідали захід також магістри-екологи 1 курсу, які активно брали участь в обговоренні доповідей учасників.

В аудиторії презентували 7 доповідей, присвячених Дню Води: Олександра Бекасова, старший лаборант кафедри загальної та прикладної екології і зоології, представила доповідь на тему «Джерела забруднення водних ресурсів». Від студентів спеціальності «Біологія» із доповідями виступили: Анастасія Торянік, студентка 2 курсу, ознайомила присутніх із доповіддю на тему «Аквапорини як основа життя»; Ганна Стовбінська, студентка 3 курсу, представила роботу на тему «Вплив музики на структуру води».

Дар’я Кононенко виступила із доповіддю «Потрійний лікувальний ефект відварів лікарських трав», Наталія Грома розповіла про «Танення льодовиків як актуальну екологічну проблему». Студентка 4 курсу спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» Юлія Валерченко презентувала доповідь «Біоіндикація якості води». Студент 1 курсу магістратури спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Богдан Моргун виступив із науковою роботою «Сезонна динаміка бактеріальної мікрофлори в р. Капустянка».

Наприкінці засідання круглого столу організатори заходу випробували знання присутніх і провели вікторину «Наскільки Ви знаєте воду?».

Наприкінці заходу Олександр Рильський та організатори подякували спікерам за активність і хороший рівень підготовки до участі в засіданні круглого столу.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1979381405424576

 

Біологічний факультет

 


Схожі новини