Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершується благодійна акція «Великодній кошик на передову»

У ЗНУ завершується благодійна акція «Великодній кошик на передову»

03.04.2018 09:53 Все Головні новини Благодійна акція великодній кошик патріотичне виховання

Викладачі та студенти Запорізького національного університету не залишаються осторонь від волонтерського руху. Зокрема, вони систематично беруть участь в акціях, спрямованих на підтримку українських бійців, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Цього року традиційно вони радо відгукнулися на заклик Запорізької обласної державної адміністрації та долучилися до обласної благодійної акції «Великодній кошик на передову».

Усі охочі підтримати бійців української армії ще можуть встигнути звернутися до заступників із виховної роботи деканів факультетів та принести великодні подарунки для воїнів: паски, крашанки, випічку, цукерки, консервацію, фрукти тощо. Не менше зрадіють наші солдати й книгах, футболкам, шкарпеткам й іншим побутовим речам. Крім того, це акція – чудова нагода передати бійцям листівки, обереги, листи зі словами щирої вдячності та підтримки.

Четвертого квітня представники вишу з 11.00 до 12.00 завітають до Олександрівської районної державної адміністрації, де перебуватиме мобільний пункт збору під керівництвом Олени Ярошенко, аби забрати зібрані подарунки й встигнути відвести їх на передову до Великодня.

Більше дізнатися про умови проведення акції можна, звернувшись до відділу виховної роботи (навчальний корпус № 4, ауд. 211) або за телефоном: 228-76-48.

Не залишайтесь байдужими і приєднуйтесь до акції підтримки наших захисників!