Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека ЗНУ відтепер має «100 експрес-уроків українською» Олександра Авраменка

Наукова бібліотека ЗНУ відтепер має «100 експрес-уроків українською» Олександра Авраменка

Наукова бібліотека ЗНУ відтепер має «100 експрес-уроків українською» Олександра Авраменка
03.04.2018 10:05 Все Головні новини Наукова бібліотека посібники сто експрес-уроків української

Днями Запорізький національний університет відвідав почесний випускник нашого вишу Олександр Авраменко. Пан Олександр – відомий фахівець у філологічній спільноті України, його зустріч з науково-педагогічними працівниками, студентами ЗНУ, учителями запорізьких шкіл викликала значний інтерес і мала великий резонанс серед всіх, хто присвятив себе просвітницькій діяльності з популяризації української мови в запорізькому регіоні.

Науковій бібліотеці своєї Alma Mater  Олександр Авраменко подарував власний доробок – кишеньковий посібник у 2-х частинах «100 експрес-уроків українською» (Київ 2016, 2017). Від імені автора книги передала кандидат філологічних наук, доцент Ірина Бакаленко.

Посібник містить по 100 експрес-уроків в кожній частині. Для удосконалення мови й мовлення, у посібнику подано короткі уроки з дотепними ілюстраціями, які сприятимуть якнайкращому запам’ятовуванню норм сучасної української мови. Працюючи над книжкою, пан Олександр мав задум у легкій та цікавій формі розповісти про поширені помилки як у приватному спілкуванні, так і в офіційному. Львівська ілюстраторка Наталка Гайда оформила книжки у веселому та грайливому стилі.

Наближається найбільше весняне християнське свято Великдень. Як же правильно вітати зі святом, що буде найближчими днями? Мовознавець радить: З передсвятом! З прийдешнім святом Великоднем!

Директор наукової бібліотеки Ніна Чала висловлює щиру вдячність Олександру Авраменку та Ірині Бакаленко за книги, які стануть в нагоді всім, хто прагне освоїти тонкощі спілкування українською мовою.

Всі охочі можуть ознайомитися з книжками, завітавши до наукової бібліотеки нашого вишу.

 

Наукова бібліотека


Схожі новини