Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету фізичного виховання – призери Чемпіонату України

Студенти факультету фізичного виховання – призери Чемпіонату України

03.04.2018 15:02 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання спорт важка атлетика

28-31 квітня у м. Берегово Закарпатської області пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Анастасія Манєвська, студентка 3 курсу факультету фізичного виховання, посіла 4 місце у ваговій категорії 75 кг з результатом 156 кг. Олександр Сергеєв, студент 1 курсу факультету фізичного виховання став срібним призером у ваговій категорії 105 кг із результатом 307 кг.

Тренується сортсмени під керівництвом Олександра Слободянюка та Анатолія Орлова.

Колектив Запорізького національного університету щиро вітає їх із цими високими досягненнями й бажає наснаги й натхнення на все нові звершення!

Факультет фізичного виховання