Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного і фізичного факультетів зустрілися з абітурієнтами Запорізької області

Представники біологічного і фізичного факультетів зустрілися з абітурієнтами Запорізької області

Представники біологічного і фізичного факультетів зустрілися з абітурієнтами Запорізької області
03.04.2018 15:20 Все Головні новини Факультети Біологічний Університет біологічний факультет фізичний факультет профорієнтаційна діяльність

Другого квітня представники біологічного та фізичного факультету ЗНУ у рамках профорієнтаційної діяльності завітали до шкіл м. Василівки та м. Дніпрорудного Запорізької області. Вони побували у школах №№ 1 і 3 та в гімназії «Сузір’я» (м. Василівка) та в гімназіях «Світоч», «Софія» і «Талант» (м. Дніпрорудне).

Викладачі біологічного факультету – доцент кафедри хімії Ольга Луганська й асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева – та фізичного – завідувач кафедри фізики металів, професор Василь Гіржон і доцент кафедри прикладної фізики і наноматеріалів Валентин Сніжний – зустрілися з учнями 9-11 класів.

Під час зустрічі зі старшокласниками співробітники ЗНУ розповіли про освітній процес у виші, а також презентували спеціальності й освітні програми біологічного і фізичного факультетів.

Під час зустрічі йшлося про перевагах навчання у ЗНУ та на перспективах працевлаштування його випускників. Неабиякий інтерес учнів викликала розповідь про особливості вступної кампанії 2018 року.

Представники факультетів згадали про особливості навчання на окремих спеціальностях, можливості для самореалізації та заняття наукою, які відкриваються перед їхніми студентами.

Також старшокласників запросили завітати 22 квітня на День відкритих дверей до ЗНУ. Під час цього заходу вони зможуть ознайомитися з матеріально-технічною базою та науково-педагогічними працівниками вишу, поспілкуватися зі студентами. що навчаються на омріяній спеціальності тощо.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1979642662065117

 

Біологічний факультет,

фізичний  факультет

 

Схожі новини