Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти влаштували веселі конкурси до Дня сміху

Студенти влаштували веселі конкурси до Дня сміху

Студенти влаштували веселі конкурси до Дня сміху
03.04.2018 15:24 Все Головні новини Біологічний факультет студентська рада дозвілля

Другого квітня на всіх, хто перебував у навчальному корпусі ЗНУ №3 під час великої перерви, чекало яскраве веселе свято. Студенти-активісти біологічного факультету, зокрема голова студентської ради факультету Юлія Хмара та студентка Влада Бондаренко, підготували веселі конкурси до Всесвітнього дня сміху.

На початку святкового заходу заступник декана біологічного факультету з виховної роботи, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева привітала всіх учасників заходу. Вона відзначила, що студради біологічного факультету прагне допомогти студентству не лише добре навчатися і займатися науковою діяльністю, але й весело та з користю проводити дозвілля. Присутні висловили свою вдячність організаторам гучними оплесками.

Усі охочі змогли взяти участь у відомому конкурсі «музичні стільці», у танцювальному батлі та у флешмобі. Було багато сміху, веселощів, жартівливої боротьби та прагнення до перемоги.

Переможці отримали подарункові цукерки й веселі медалі. Зокрема, найактивнішою учасницею конкурсів визнали першокурсницю спеціальності «екологія» Єлизавету Школову. Та найкращим подарунком для всіх учасників і глядачів став святковий веселий настрій.

 

Біологічний факультет

 

Схожі новини