Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для викладачів математичного факультету провели тренінг із написання мікрогрантів

Для викладачів математичного факультету провели тренінг із написання мікрогрантів

Для викладачів математичного факультету провели тренінг із написання мікрогрантів
06.04.2018 09:08 Все Головні новини Університет математичний факультет грантова діяльність тренінг

Упродовж березня-травня для викладачів усіх факультетів ЗНУ проводять серії тренінгів щодо написання мікрогрантів. Такі заходи відбуваються з метою модернізації та активізації проектної і грантової діяльності в університеті. Вони ініційовані проректором з науково-педагогічної роботи Юрієм Кагановим. Автором та модератором такого навчання є кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології і перекладу, координатор численних міжнародних проектів Олена Тупахіна.

Так, 3 квітня відбулась черговий тренінг із мікрогрантів, у якій взяли участь викладачі математичного факультету. Олена Володимирівна ознайомила учасників заходу зі специфікою пошуку грантових пропозицій та надала для цього корисні ресурси.

Викладачам було запропоновано згенерувати ідею для майбутніх проектів та шляхи її реалізації із залученням групових методів роботи та мозкового штурму. Для того, щоб надати заняттю динамічності й актуальності Олена Тупахіна запропонувала присутнім обрати для створення кейсу актуальну для них проблему. Так, присутні взяли за основу розроблення концепції гранта питання підготовки вчителів з інформатики для середніх шкіл. Усі учасники виявили неабияку активність під час обговорення запропонованої теми, висунувши багато цікавих й актуальних пропозицій.

Крім цього, представники математичного факультету детально ознайомилися із особливостями написання та подання проектної заявки, заповнення аплікаційної форми для програми Європейського Союзу ERASMUS+.

Наприкінці учасники тренінгу подякували Олені Володимирівні за методичну та змістовну допомогу, корисний досвід у написанні проектів та висловили побажання щодо продовження серії таких майстер-класів у майбутньому.

Викладачі математичного факультету наголосили, що проблема підготовки шкільних вчителів з основ інформатики та забезпечення випускників шкіл глибоких і сучасних знань з інформатики на сьогодні стоїть досить гостро. Саме тому вони замислились над можливістю створення на базі обговорюваного під час заняття кейса реального мікрогранта. Вони вирішили найближчим часом втілити цю ідею в життя.

 

Схожі новини