Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління відбулися «Геополітичні студії»

На факультеті соціології та управління відбулися «Геополітичні студії»

На факультеті соціології та управління відбулися «Геополітичні студії»
06.04.2018 12:52 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління молода наука «Геополітичні студії»

На факультеті соціології та управління відроджується традиція проведення «Геополітичних студій». Світові політичні процеси та тенденції не залишають байдужими студентів і викладачів ФСУ та всього університету.

Цей проект було започатковано наприкінці жовтня 2016 року за ініціативи декана ФСУ Максима Лепського, його діяльністю опікувались тогочасний голова Ліги молодих політологів Дмитро Щипанський і лаборантка кафедри політології Анастасія Чупіс.

Четвертого березня декан факультету, доктор філософських наук, професор Максим Лепський захоплююче розповідав студентам про  методи фонового аналізу геополітичних процесів. Студенти дізнались про сутність одного із таким методів, а саме – «STEEP».

Після теоретичного матеріалу учасники «Геополітичних студій» перейшли до практичної частини заходу. Їм запропонували творче завдання, яке полягало в груповій розробці проблеми освіти в геополітиці. Вони використовували метод «STEEP» на трьох рівнях – зовнішньому (макрорівні), робочому (регіональному) та внутрішньому (на особистості кожного члена групи).

Ця зустріч стала дуже корисною для тих, хто побажав розібратися з методами політичного та геополітичного аналізу, або планує у майбутньому заснувати «фабрику думок», стати спеціалістом аналітичних центрів політичних та геополітичних досліджень.

Експертами та спікерами «Геополітичних студій» зазвичай виступають викладачі кафедри політології та почесні гості. У минулі роки в них брали участь: Максим Лепський, декан факультету, доктор філософських наук, професор; Євген Цокур, завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор; Наталя Лепська, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології, професор; Тетяна Ніколаєва, кандидат філософських наук, доцент кафедри політології, професор; Ель Гуессаб Карім, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та інші.

Викладачі ФСУ, інші знавці політичних процесів та представники країни стали невід`ємною частиною «Геополітичних студій». Їхні позиція та формулювання власних точок зору, підкреслених життєвим і науковим досвідом, відкривають нові знання для молодого покоління.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1982856968410353

 

Факультет соціології та управління

 

 

 

Схожі новини