Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасниці конкурсу краси ЗНУ «Miss University-2018» взяли участь у благодійній акції

10.04.2018 13:19 Все Головні новини центр культури благодійна акція конкурс «Miss University-2018»

Нещодавно в Запоріжжі відбулася благодійна акція від учасниць конкурсу «Miss University-2018». Студентки разом з організаторами заходу, співробітниками центру культури ЗНУ відвідали дітлахів у відділенні соціальної реабілітації дітей Шевченківського району.

Учасниці конкурсу дарували дітлахам мрії: «Намалюй свою мрію» – саме так називався захід. Студентки розмовляли із малюками про майбутнє, вибір професії та про те, як насправді важливо мріяти і йти до своєї мети. Окрім щирих розмов, було безліч веселих розваг, творчих конкурсів і звичайно ж подарунків.

Завдяки нашим партнерам, благодійній організації «Момент», дітлахи отримали корисні подарунки. Дитячий розважальний комплекс «Дитяча планета» підготував для малюків смаколики, які учасниці конкурсу краси робили власноруч. Варто відзначити, що студентки були вбрані в брендові футболки, які їм надали партнери з благодійної організації «Момент».

Фото та відео звіт ви зможете побачити зовсім скоро в соціальних мережах за тегами: #цкзну #miss2018 #missuniversity #znutv, завдяки медіа партнеру ZNU TV та його керівнику Іллі Гордєєву.  Інформацію можна знайти в групах:

- Telegram: t.me/cultureznu

- Сайт: http://goodcentre.com.ua