Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти спеціальності «Театральне мистецтво» здобули першість Міжобласного конкурсу читців імені Івана Франка

Студенти спеціальності «Театральне мистецтво» здобули першість Міжобласного конкурсу читців імені Івана Франка

Студенти спеціальності «Театральне мистецтво» здобули першість Міжобласного конкурсу читців імені Івана Франка
10.04.2018 13:26 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Акторська майстерність Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності та дизайну конкурс перемога

Нещодавно у м. Дніпро на сцені Дніпропетровського театрально-художнього коледжу відбувся традиційний міжобласний конкурс професійних читців імені Івана Франка та сучасної української поезії та прози. Метою конкурсу стало: увічнення пам`яті та широка популяризація творчості Івана Франка; підвищення професійної майстерності творчої молоді та майстрів сцени. У ньому взяли участь та здобули 1 місце студенти 3 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» факультету соціальної педагогіки та психології Катерина Якимець та Владислав Ситник, які виступили в дуеті та вразили журі блискучим виконанням твору Івана Франка «Сойчине крило» та гумористичного твору Євгена Дударя «Важко бути другом людини».

Також у конкурсі взяла участь студентка 2 курсу – майбутня актриса Ольга Копніна, а у якості члена журі була запрошена художній керівник цих студентів, старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету, заслужена артистка України – Надія Стадніченко.

Варто відзначити, що в конкурсі взяли участь як студенти, так і молоді професійні актори театрів м. Дніпра та Запоріжжя. Переможці були нагороджені дипломами та грошовими сертифікатами від Національної спілки театральних діячів України й матимуть честь 28-29 травня представляти університет у фіналі Всеукраїнського конкурсу професійних читців імені Івана Франка в Києві.

Колектив факультету соціальної педагогіки та психології вітає студентів із перемогою та бажає їм наснаги й подальших успіхів у творчій діяльності!

 

Кафедра акторської майстерності та дизайну

 

 

 

 

Схожі новини