Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ завершився цикл тренінгів із аудіювання для цьогорічних вступників

На ФІФ завершився цикл тренінгів із аудіювання для цьогорічних вступників

10.04.2018 15:51 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ профорієнтаційна діяльність тренінг

Шостого квітня в ЗНУ відбувся останній тренінг з аудіювання англійською мовою для абітурієнтів. У період із жовтня 2017 по квітень 2018 року до 60 абітурієнтів із 42 шкіл Запоріжжя та Запорізької області щомісячно відвідували тренінги з англійської, німецької та французької мов.

Протягом навчального року з абітурієнтами працювали викладачі усіх кафедр ФІФ: доценти кафедри англійської філології Оксана Шевчук,  Юлія Голуб та Олена Лужаниця, доценти кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Світлана Чуян, Марина Воробйова та Олександр Чирвоний, доценти кафедри іноземних мов професійного спрямування  Олена Васильченко, Світлана Вавіліна та Роман Коваленко, доцент кафедри викладання другої іноземної мови Лариса Пінчук та Алла Мамедова, доцент кафедри романської філології Євгенія Стуліна, Юлія Третяк та Тетяна Уділова, доценти кафедри німецької філології Поліна Яценко, Ніна Захарова та Ольга Тупахіна .

Викладачі факультету іноземної філології ретельно готувалися до занять і кожного разу пропонували школярам аудіотексти різного рівня складності, навчаючі учнів стратегіям роботи з аудіюванням.

Під час проведення кожного заняття викладачі розповідали майбутнім абітурієнтам про переваги, які надає навчання у ЗНУ у цілому та окремо на факультеті іноземної філології, знайомили абітурієнтів зі студентами факультету.

Багато з абітурієнтів, які відвідували тренінги, вже обрали ЗНУ як  виш, у якому вони воліли б продовжувати навчання.

Викладачі факультету завжди раді допомагати абітурієнтам у підготовці до складання тестів ЗНО і мають намір відновити цей вид роботи з учнями шкіл міста й області наступного навчального року.

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи