Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ досліджують найактуальніші проблеми сучасної економіки в рамках конференції «Молода наука-2018»

У ЗНУ досліджують найактуальніші проблеми сучасної економіки в рамках конференції «Молода наука-2018»

У ЗНУ  досліджують найактуальніші проблеми сучасної економіки в рамках конференції «Молода наука-2018»
10.04.2018 15:56 Все Головні новини Факультети Економічний Молода наука Економічний факультет

10 квітня на економічному факультеті ЗНУ у рамках роботи XI науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука-2018» відбулося перше секційне засідання «Економічні науки» під головуванням доктора економічних наук, професора, декана економічного факультету Алли Череп.

У роботі засідання взяли участь викладачі, студенти економічного факультету та  представники НТСА ДМВ факультету і вишу (Дар’я Пєнзєва, Вікторія Калінчук), які плідно та ґрунтовно займаються економічною наукою. Всього для участі у роботі секції «Економічні науки» було подано близько 90 наукових робіт.

Кандидат економічних наук, старший викладач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії, секретар секції Юлія Кусакова привітала всіх учасників і побажала всім учасникам конференції успіхів, плідної роботи, наукових здобутків, нових знань, навичок та наукового досвіду в економічній галузі. На важливості дослідження проблемних економічних питань наголосила і декан економічного факультету, професор Алла Череп, яка відзначила, що «Молода наука» на факультеті розвивається дуже плідно, а молодь свідомо займається вирішенням важливих економічних проблем сьогодення.

Першою із доповіддю виступила  студентка  економічного факультету Аліна Купріянова, яка презентувала роботу «Організація обліку міжнародних стандартів фінансової звітності». Про  бухгалтерський облік сталого розвитку як новий засіб обліково-аналітичного забезпечення, облік  соціальних і екологічних витрат, аудит інформації соціально-екологічної діяльності розповіла голова НТСА ДМВ економічного факультету Вікторія Калінчук. В свою чергу, Дар’я Синьоока проаналізувала сучасний розвиток малого підприємництва в Україні та роль держави у ньому, а Юлія Тарасенко  необхідність впровадження інновацій  в управлінській діяльності організацій. Крім того, студентка Орина Буркальова розкрила тему «Особливості державного регулювання активізації інвестиційної діяльності в Україні», а студентка Юлія Баклаженко розповіла про інноваційну діяльність різних країн світу на прикладі Південної Кореї та Китаю.

Під час засідання секції головними темами обговорення стали модернізація економіки України, впровадження інноваційної управлінської діяльності та міжнародних стандартів фінансової звітності, фінансова безпека, проблеми залучення інвестицій в економіку України. Так само активно учасники секції обговорили  проблеми та перспективи застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні, проблеми організації бухгалтерського обліку, розвитку малого бізнесу в Україні та інші важливі питання.

Студенти не тільки розкрили проблемні, кризові аспекти економічної сфери, але й окреслили майбутні шляхи вирішення цих проблем. За результатами роботи засідання секції «Економічні науки» грамотами за активну участь в університетській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2018» були нагороджені всі активні учасники роботи секційного засідання. А кращі дослідження  будуть опубліковані у збірнику наукових праць студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука».  Наукові керівники та голова секції висловили вдячність молодим науковцям   побажали не втрачати інтересу до економічних наук.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1988532591176124

 

Програма  конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «МОЛОДА НАУКА-2018»: programa_mn-2018.rtf

 

 

 

Схожі новини