Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У змаганні з туризму Спартакіади-2018 перемогли студенти економічного факультету

У змаганні з туризму Спартакіади-2018 перемогли студенти економічного факультету

У змаганні з туризму Спартакіади-2018 перемогли студенти економічного факультету
12.04.2018 13:35 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Університет студентська спартакіада спорт туризм

Одинадцятого квітня у сквері біля залізничного вокзалу Запоріжжя-ІІ (вул. Костянтина Великого) відбулося традиційне змагання з туризму серед студентів Запорізького національного університету. Захід проходив у рамках щорічної Університетської спартакіади. У ньому взяли участь близько 100 представників 12 факультетів університету (традиційно студенти факультету фізичного виховання не беруть участі в спартакіаді спільно із студентами «неспортивних» факультетів).

 

Студенти ЗНУ під час змагань демонстрували своє вміння правильно взяти вузли, користуватися карабіном, при цьому потрібно було показати своє знання правил технічної безпеки, виконували «переправу», брали участь у змаганні з іншими силовим вправами.

Оцінював рівень їхньої майстерності суддя змагань – доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Федір Товстоп’ятко.

За результатами змагань переможцями в командному заліку переможцями стали представники економічного факультету, на 2 місці – спортсмени фізичного факультету, а на 3 – студенти історичного факультету.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1989826074380109

 

Схожі новини