Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ відбулись засідання секції «Фізичне виховання і спорт» конференції «Молода наука-2018»

В ЗНУ відбулись засідання секції «Фізичне виховання і спорт»  конференції «Молода наука-2018»
12.04.2018 13:39 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Молода наука факультет фізичного виховання

11-12   квітня у Запорізькому національному університеті в рамках  науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2018» відбулись робочі засідання секцій   «Актуальність фізичного виховання на сучасному етапі розвитку України»,  «Фізична реабілітація, здоров’я людини та метко-біологічні аспекти фізичного виховання і спорту», «Сучасні проблеми розвитку галузі туризму та готельно-ресторанної справи», «Актуальні аспекти розвитку фізичної культури і спорту на сучасному етапі».

Цього року у конференції взяли участь багато молодих науковців, які підготували свої дослідження, доповіді і презентації. Так, у роботі засідання  чотирьох секцій взяли участь викладачі та близько 100 студентів факультету фізичного виховання, які плідно та ґрунтовно займаються  наукою. Очолили роботу засідання цих секцій к.пед.н., доц. Гришко Ю.А, д.пед.н., проф. Маковецька Н.В., к.геол.-мінерал.н., доц. Бортников Є.Г., д.пед.н., проф. Клопов Р.В., к.б.н., доц. Чиженок Т.М., д.б.н, проф. Богдановська Н.В., к.мед.н., ст. викладач Позмогова Н.В.

Всього для участі у роботі секції було подано більше 100  наукових робіт, присвячених таким темам, як:  використання сучасних реабілітаційних технологій для дітей з особливим розвитком, фізична терапія для подолання гіперактивності у дітей з гіпердинамічним синдромом, корекція психофізичного стану дітей з особливими потребами в умовах інклюзивної освіти, вивчення впливу хореографії на розвиток особистості дитини, державне регулювання сфери туризму в Україні, гастрономічний  туризм, особливості рекреаційного туризму в Запорізькому регіоні, інтернет-технології в діяльності сучасного туристичного підприємства, роль фізичної культури в повсякденному житті молоді та інші цікаві теми.

Деякі з студентів вперше брали участь у подібних наукових заходах, проте рівень їх наукових робіт був достатньо високим. Керівники цих секцій відзначили соціальну важливість представлених досліджень та фаховий рівень обговорення розглянутих суспільних проблем.

Під час засідання свої доповіді представили студенти молодших і старших  курсів, які проаналізували актуальні соціальні проблеми сьогодення, такі як:  позбавлення шкідливих звичок за допомогою фізичної культури та спорту, здоровий спосіб життя студентської молоді, проблеми фізичного виховання та спорту на сучасному етапі розвитку країни, розвиток сільського зеленого туризму, інвестиційна діяльність у туристичній індустрії,  організація обслуговування туристів, корекція стану здоров’я у дітей молодшого шкільного віку із затримкою психічного розвитку засобами ерготерапії та інші.

Під час засідання секції  обговорили також такі питання як: аналіз причин виникнення та розвитку захворювання на аутизм, особливості використання засобів низькотемпературних впливів у спортивній діяльності, застосування фізичної терапії при гідроцефальному синдромі у дітей, особливості роботи туроператорів в Україні та  готельного менеджменту, рекламно-інформаційне забезпечення в туризмі.

Загалом, по завершенню засідань комісії секцій на факультеті  відзначили високий рівень підготовки студентів до конференції та актуальність досліджуваних тем. За результатами роботи секційних засідань студенти-автори кращих робіт та їхні наукові керівники будуть відзначені грамотами за активну наукову діяльність.