Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На лекторії студенти ЗНУ дізнались про секрети телевізійного виробництва

На лекторії студенти ЗНУ дізнались про секрети телевізійного виробництва

13.04.2018 10:36 Все Головні новини Лекторій ЗНУ

Цього тижня, а саме 12 квітня проект «Лекторій ЗНУ» продовжився лекцією на тему «Як потрапити на телебачення?», спікером якої виступив  ведучий програм «Планшет» і «ВелоТревел» та редактор ранкового шоу на каналі TV5 Влад Таран.

Він розкрив  під час зустрічі свої секрети успіху у  професії тележурналіста, редактора, ведучого розважальних програм. Відзначимо, що спікер отримав  дві освіти за фахом енергетика та журналіста,  зараз він працює у двох напрямах – ведучий телепередач та ведучий свят.

Так, наприклад гість детально пояснив студентам  про роботу ведучого у прямому ефірі, як і чим можна зацікавити глядача,  як подавати інформацію аби здивувати і зачепити емоції глядача, як готуватись до ефірів, робити сценарії, працювати з режисером,  створювати нові проекти, синопсис програми, як бути на хвилі подій, як відбувається процес створення сюжету, процес редактури відео і текстів, їх монтажу.

Також він порадив учасникам зустрічі постійно самовдосконалюватись, вчитись на своїх помилках, працювати над мовленням, дикцією,  знімати відео контент, сюжети, програмний продукт,  особливо коли э для цього можливість на «ZNU-TV» та не зупинятись на досягнутому.

В атмосфері живого і неформального спілкування студенти мали змогу дізнатись і про нюанси телевізійного виробництва програмного продукту,  як потрапити  на телебачення, чи реально це,  навіщо це потрібно,  як працює редакція розважальних програм, хто пише  та редагує програми,  як професійно працювати у кадрі, що відбувається "за кадром" улюблених телепередач, та чи обов'язково отримувати освіту журналіста щоб стати ведучим.

На його думку, потрібно жити тією справою, над якою працюєш.  В свою чергу, під час зустрічі учасники цікавились як йому вдалося побудувати кар’єру телеведучого, як відбувається процес створення авторських програм і як подавати себе під час кастингів.  Поділився спікер і своїми роздумами щодо власної тревел-програми. Цей захід викликав неабияке зацікавлення в аудиторії. Студенти  активно брали участь в обговоренні всіх анонсованих питань.

Наприкінці зустрічі спікер  був нагороджений почесною грамотою за участь у проекті «Лекторій ЗНУ».