Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету – серед призерів Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Студенти юридичного факультету – серед призерів Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Студенти юридичного факультету – серед призерів Всеукраїнської олімпіади з правознавства
13.04.2018 11:20 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Всеукраїнська олімпіади з правознавства перемога

Дванадцятого квітня на базі юридичного факультету відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з правознавства, яка упродовж двох днів тривала в Запорізькому національному університеті. Серед її призерів – усі представники команди ЗНУ: четвертокурсниця Аліна Бондаренко посіла 3 місце, набравши у результаті двох турів змагання 213 балів, а її однокурсники Дмитро Болобан (219 балів) й Ольга Гостіщева (229 бали) – 2 місце. Варто відзначити, що Ольга Гостіщева всього на 1 бал поступилася переможцю змагань – Миколі Ахметханову з Національного університету ім. Ярослава Мудрого. У загальнокомандному заліку представники ЗНУ посіли 2 місце.

Нагадаємо, що за перемогу в олімпіаді змагалося 140 осіб із 49 вищих навчальних закладів з усіх куточків України. Вони пройшли два тури – командний та індивідуальний, сумарно давши відповіді на 300 тестових запитань, що стосувалися 18 навчальних дисциплін. Їхні роботи перевіряли провідні науковці в галузі вітчизняного права.

Кульмінацією олімпіади стало нагородження переможців фінального, індивідуального, туру. Під час урочистої церемонії студенти отримали н Почесні дипломи, що засвідчили їхню перемогу: 1 диплом І ступеня, 4 – ІІ ступеня і 6 – ІІІ ступеня, а також сертифікати учасників.

Крім того, переможцям олімпіади вручили правознавчу літературу, яка дозволить їм у майбутньому поглибити рівень знань із правових дисциплін, але й можливість покращити свою мовну компетентність та набути практичні навички. Умови для подальшого саморозвитку їм створили члени організаційного комітету та почесні гості заходу, серед яких були представники юридичних фірм та правоосвітніх організацій.

Інформаційний партнер заходу – фаховий журнал «Право України» надав три сертифікати на річну передплату й три сертифікати на публікацію статей для переможців олімпіади. Щотижневе фахове видання «Юридична газета» в наступному номері опублікує звіт про проведення олімпіади. Керівництво видавничого дому «Ін-Юре» подбало про те, аби забезпечити майбутніх правників сучасною навчальною й довідковою літературою.

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери», адвокатська компанія «Kiros», всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України», всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників», Європейський центр верховенства права вирішили допомогти освітянам посилити практичний складник підготовки нової генерації юристів. Вони надали переможцям і фіналістам олімпіади сертифікати з відкритими датами на проходження практики на їхній базі.

Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць відзначила сертифікатами всіх членів журі за активну участь у проведенні олімпіади та подякувала їм за плідну роботу та доброзичливу атмосферу, яка панувала під час проведення всеукраїнського змагання.

Аліна Бондаренко, Дмитро Болобан й Ольга Гостіщева, розповідаючи про підготовку до олімпіади, зазначили, що їм допомагали переможці минулої олімпіади Олександра Максименко, Микита Жуков і Станіслав Ульяненко. Крім того, вони висловили щиру подяку декану Тетяні Коломоєць і всім викладачам факультету, адже всі вони долучилися до забезпечення гідного рівня знань студентів ЗНУ. Студенти зазначили, що це  їхня перша участь в олімпіаді такого рівня, хоча до цього вони вже були учасниками науково-практичних конференцій.

Декан Тетяна Коломоєць, коментуючи перебіг всеукраїнської олімпіади, зазначила, що вмотивованість майбутніх правників та їхній рівень знань справили гарне враження на членів журі. Також вона нагадала присутнім, що наступного разу олімпіада вже втретє пройде на базі ЗНУ. Тетяна Олександрівна висловила сподівання, що всі учасники отримали задоволення від перебування в ЗНУ, змогли оцінити рівень своїх знань і знайти тут друзів й однодумців з усіх куточків України.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини