Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках «Молодої науки-2018» досліджували світову і вітчизняну історію

У рамках «Молодої науки-2018» досліджували світову і вітчизняну історію

У рамках «Молодої науки-2018» досліджували світову і вітчизняну історію
16.04.2018 09:44 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет студентська наука конференція «Молода наука-2018»

Одинадцятого квітня на історичному факультеті ЗНУ відбулися секційні засідання в рамках науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2018»: «Всесвітня історія та міжнародні відносини», «Джерелознавство, історіографія», «Давня та нова історія України» та «Новітня історія України».

У конференції взяло участь близько 40 студентів. Під час її роботи висвітлили широкий спектр найрізноманітніших тем, що стосується всесвітньої історії, зокрема історії країн Центральної та Східної Європи, а також східних країн, зокрема Індії та Китаю.

У рамках роботи секції джерелознавства та історіографії відбувалося обговорення тем із вітчизняної історіографії, розвитку медієвістики в Україні, а також приділено увагу періодичній пресі як історичному джерелу. Під час роботи секцій, що присвячені історії України давньої, нової та новітньої доби жваву зацікавленість і дискусійність викликали питання пов’язані з проблемами колективного портрету священників Московського патріархату, діяльності Української поліції захисту в Запоріжжі під час німецької окупації міста у 1941-1943 рр., а також перебігу Революції Гідності у місті Пологи.

Оскільки проблематики досліджень доповідачів були актуальними, цікавими і такими, що не мають однозначної оцінки в науці, кожна тема викликала низку запитань та обговорень, надавалися поради з приводу залучення додаткової літератури та джерел у подальших досліджень, надавалися рекомендації з приводу подальшого розширення та дослідження проблем.

Керівники секцій – професор Сергій Лях, професор Олександр Ігнатуша, доцент Василь Гвоздик, доцент Тетяна Грушева, доцент Юлія Головко, доцент Ірина Савченко, доцент Михайло Єльников, доцент Оксана Казакова відзначили високий рівень науковості підготовлених статей та усного їх захисту, високу культуру академічної культури дискусій. Вони побажали учасникам конференції «Молода наука-2018» подальших наукових звершень.

 

Історичний факультет

 

Схожі новини