Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ провели тренінг для запорізьких старшокласників

Студенти ЗНУ провели тренінг для запорізьких старшокласників

Студенти ЗНУ провели тренінг для запорізьких старшокласників
23.04.2018 12:59 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Нещодавно в Запорізькому козацькому ліцеї відбувся комунікаційний тренінг серед учнів 9 класів. На захід завітали студенти-журналісти Запорізького національного університету під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю Інни Абрамової. Також на заході була присутня представниця суспільної організації «Місто можливостей».

Захід почався із доповіді студентів щодо особливостей комунікації. Вони розповіли школярам про види комунікації, пояснили, чому важливо спілкуватися один з одним ввічливо та поділилися власним досвідом професійного спілкування, адже робота журналіста базується на комунікації. Учні поділилися на три команди: «Ліцеїсти», «Українці» та «Гандболісти». Кожна з трьох команд представила свою презентацію на спільну тему: «правила гарного тону при спілкуванні з людьми різних вікових категорій». Після презентацій учасників із доповіддю виступила психолог, яка пояснила, як саме некоректне та грубе спілкування впливає на психіку людини.

Після того, як теоретична частина заходу добігла кінця, організатори зустрічі дали командам та студентам кілька практичних завдань. Першим із них було завдання на ввічливість: необхідно було виправити лайливі та образливі фрази на ввічливі та коректні звернення. Фінальним завданням для учасників стало імпровізоване інтерв’ю, яке в учнів взяли студенти ЗНУ. Для багатьох із ліцеїстів це було найперше інтерв’ю в житті, але їм вдалося побороти свою сором’язливість та відповісти на запитання гостей.

На думку організаторів, такі заходи допоможуть підліткам краще зрозуміти природу спілкування та правила гарного тону, і найголовніше причини, через які цих правил слід дотримуватися. Також подібні тренінги мають навчити учнів працювати у команді, бути креативними та комунікабельними.

 

Маргарита Безбородова,

факультет журналістики

 


Схожі новини