Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ познайомились з особливостями підтримки державного обвинувачення в суді

Студенти ЗНУ познайомились з особливостями підтримки державного обвинувачення в суді

Студенти  ЗНУ познайомились з особливостями підтримки державного обвинувачення в суді
23.04.2018 14:42 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет зустріч із прокурором

20 квітня на юридичному факультеті ЗНУ  для студентів 3-4 курсів   була організована зустріч з прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Запорізької області Дмитром Вєтровим.

Цей захід був проведений у рамках договору про  співпрацю між ЗНУ та співробітниками прокуратури Запорізької області та проведення ними навчань серед школярів та студентів з питань запобігання та протидії злочинності та корупції у навчальних закладах Запорізької області.

Під час зустрічі для студентів прочитали лекцію, присвячену основним аспектам участі прокурора  у судовому розгляді кримінальних проваджень  щодо учасників злочинних угруповань. Основна мета таких заходів – це підвищення рівня правової грамотності студентів та отримання досвіду правового регулювання підтримки державного обвинувачення в суді.

Так, під час зустрічі студентам розповіли про порядок, завдання кримінального провадження, що таке державне обвинувачення, як і на основі чого складається підозра (мета, мотив, вид, розмір шкоди, обставини та інше), як збирати необхідні докази, яку роль відіграє протокол допиту,  як складається обвинувальний акт, що у ньому повинно бути зазначено, як формулюється обвинувачення, в чому різниця наукового, судового і офіційного тлумачення закону, а також  в чому полягає різниця між поняттями організована група, організація і бандитизм, як вони кваліфікуються.

Крім того, студенти мали змогу дізнатись про  особливості судового провадження, як відбувається процедура судового розгляду (оголошення обвинувального акту, допити, дебати та інше).  Проаналізував  спікер  і останні дані статистики щодо появи  та знешкодження злочинних угруповань у Запорізькій області. За словами Дмитра Вєтрова, читати, розуміти і тлумачити закон необхідно буквально. Також він дав студентам низку порад щодо саморозвитку у професії та відповів на всі хвилюючі запитання  молоді.

 

 

 

Схожі новини