Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представник юридичного факультету – серед учасників 24 сесії EU «Study Days in Ukraine»

23.04.2018 15:50 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет студентська наука Єврошкола

Член Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених юридичного факультету ЗНУ Павло Старигін став учасником 24 сесії Єврошколи у м. Чернігові, яка відбувалася 19-22 квітня. Для участі у ній, традиційно, зі всієї України було відібрано найкращих студентів, які отримали можливість  безкоштовно прийняти участь у цьому заході. Із м. Запоріжжя поїхало всього 2 студенти, серед яких майбутній правник Запорізького національного університету.

Як розповідає Павло Старигін: «Завдання відбіркового туру були не дуже важкими для мене, адже тематика школи співпадає з напрямком моєї спеціальності, а юридичний факультет дає гарну базу знань. Тому я написав мотиваційний лист англійською мовою та коротеньке есе, які і стали квитками до участі в Єврошколі. Я щиро вдячний декану юридичного факультету, професору Тетяні Коломоєць за надану інформацію щодо проведення цього заходу та постійну мотивацію студентів до нових звершень і досягнень!».

Павло протягом 19-22 квітня прослухав низку лекцій видатних учених і практиків України і Європи, при чому, як українською, так і англійською мовами про сучасний Євросоюз і стосунки між ЄС та Україною. Також він взяв участь у кількох проектах та інтерактивах, отримав багато нових знань про ЄС та познайомився з молоддю з різних міст України, яка зацікавлена в тематиці Євросоюзу.

Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених юридичного факультету Валерія Єфіменко зазначила, що інші члени товариства – Дарина Девада, Ярослав Тимошенко, Анастасія Козинець, Арман Навоян, Людмила Холодій були відібрані до резервного списку учасників майбутніх сесій Єврошколи, найближча з яких відбудеться в м. Херсоні вже у липні. Також Валерія зауважила, що історія європейської інтеграції, дослідження цінностей у світі та Європі, специфіка права ЄС є актуальними питаннями, які постійно досліджують члени наукових гуртків.

Юридичний факультет