Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки фізичного факультету відзначені грамотами всеукраїнської олімпіади

Студентки фізичного факультету відзначені грамотами всеукраїнської олімпіади

24.04.2018 15:41 Все Головні новини Фізичний факультет олімпіада конкурс

Студентки магістратури фізичного факультету першого року навчання – Ольга Подорога та Світлана Мудра – стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з прикладного матеріалознавства. Конкурс проходив на базі Національної металургійної академії України (м. Дніпро) з 11 по 13 квітня.

Своїх вихованок супроводжував у подорожі їхній керівник завідувач кафедри прикладної фізики та наноматеріалів, професор Валерій Міщенко. Він увійшов до складу апеляційної комісії конкурсу.

Олімпіада проходила у два тури. Спочатку учасники виконували задачі з фахової дисципліни, які передбачали застосування знань із галузі машинобудування, літакобудування тощо. Потім складали тестування із загальнотеоретичних питань.

Члени конкурсної комісії відзначили високий рівень фахової та загальної підготовки студентів ЗНУ. Ольга Подорога не вперше бере участь в олімпіаді з фізичних дисциплін. Вона і її колега, при цьому, підкреслюють неабияку користь від участі у подібних заходах. Адже це стимулює інтерес до вивчення великого обсягу матеріалу з даної галузі знань, а також із загальних питань фізики, розширює світогляд студентів тощо. А ще чудовою пригодою у розпал семестру є можливість здійснити подорож, познайомитися і поспілкуватися із молоддю з інших регіонів та ВНЗ. Окрім цього, для учасників конкурсу організували екскурсію, під час якої студенти оглянули Національну металургійну академію України, ближче познайомилися із організацію навчання та освітнього процесу.

Олена Хлистун