Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ розпочне діяльність «Центр спортивного права»

На базі ЗНУ розпочне діяльність «Центр спортивного права»

На базі ЗНУ розпочне діяльність «Центр спортивного права»
26.04.2018 16:22 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет наукова діяльність Центр спортивного права

Двадцять п’ятого квітня в приміщенні Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України в м. Києві відбулося обговорення питання створення на базі Запорізького національного університету Навчально-наукового «Центру спортивного права».

У зустрічі взяли участь: директор НДІ ППП ім. академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Олександр Крупчан, заступник директора НДІ ППП ім. академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України Микола Галянтич, доктор юридичних наук, професор Роман Шишка і доцент кафедри цивільного права Запорізького національного університету Максим Ткалич.

За результатами зустрічі професор Олександр Крупчан підписав договір про співробітництво між Запорізьким національним університетом і НДІ ППП ім. академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України та Положення «Про навчально-науковий «Центр спортивного права». Ці документи були попередньо схвалені та підписані ректором ЗНУ, професором Миколою Фроловим.

Цього ж дня відбулося засідання Вченої ради Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України, на якому було погоджено рішення Вченої ради Запорізького національного університету від 24.04.2018 р. про створення навчально-наукового «Центру спортивного права». А також – про призначення завідувачем Центру доцента кафедри цивільного права ЗНУ Максима Ткалича.

Центр функціонуватиме на базі Запорізького національного університету та матиме подвійне підпорядкування: НДІ ППП ім. академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України здійснюватиме науково-методичне забезпечення діяльності Центру.

Основними завданнями Центру буде здійснення фундаментальних та прикладних досліджень з актуальних проблем спортивного права; розробка проектів законів та інших нормативно-правових актів та пропозицій щодо удосконалення чинного законодавства; сприяння впровадженню результатів наукових досліджень в освітній процес вищих навчальних закладів України та в практичну діяльність широкого кола фізичних і юридичних осіб.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини