Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали старшокласники смт Веселе

До ЗНУ завітали старшокласники смт Веселе

26.04.2018 17:15 Все Головні новини Факультети Університет профорієнтаційна діяльність відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування візит до університету

Двадцять шостого квітня до Запорізького національного університету на ознайомлювальну екскурсію завітали учні 9-11 класів загальноосвітньої школи №2 та гімназії смт Веселе у супроводі шкільних вчителів. Під час екскурсії студмістечком вишу їх супроводжували представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

У супроводі начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської та провідних фахівців відділу Оксани Булавіної й Юлії Мезенець 30 старшокласників оглянули студмістечко університету. Їх ознайомили із розташуванням корпусів, розповіли, де знаходять різні факультети та підрозділи ЗНУ. Школярі скористалися нагодою сфотографуватися біля пам’яток на території ЗНУ.

Крім того, їм організували екскурсію навчальним корпусом № 1. Так, велике враження на старшокласників справила екскурсія до обсерваторії, яку провів декан фізичного факультету Віталій Горбенко. Школярів неабияк зацікавила можливість вивчати астрономію, й вони поставили багато запитань щодо спеціальностей фізичного факультету Віталію Івановичу.

Не менше захоплення викликав у них візит до Зоологічного музею ЗНУ. Його директор Олександр Коротя провів захопливу екскурсію, ознайомив учнів з експозицією, розповів про тварин і птахів, чиї опудала представлені у колекції музею. Також школярів зацікавили унікальні колекції пташиних яєць, комах тощо, які виставлені на загальний розгляд.

Усі вони запевнили, що екскурсія до ЗНУ була цікаво й пізнавальною. Вони залишилися у захваті від передування в університеті. Своєю чергою, шкільні педагоги, які їх супроводжували під час екскурсії – вчителька історії Світлана Володимирівна, вчителі-філологи Галина Богданівна й Олена Леонідівна запевнили, що на них велике враження справила матеріально-технічна база університету. Вони щиро подякували організаторам заходу й висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю із ЗНУ.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, розповідаючи про перебіг заходу, наголосила: «Такі знайомства майбутніх абітурієнтів із населених пунктів запорізької області з університетом мають особливе значення. Хоча всю необхідну для вибору закладу вищої освіти та цьогорічної вступної кампанії вони отримують під час регулярних профорієнтаційних поїздок викладачів і співробітників університету. Однак для майбутніх вступників корисно відчути академічну атмосферу ЗНУ, на власні очі переконатися в тому, наскільки гарно він облаштований тощо. Тому ми завжди раді зустрічати у виші представників шкіл міста й області».

Фотогалерея:

Таміла Тарасенко