Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках щорічної студентської спартакіади організували крос-забіг

У рамках щорічної студентської спартакіади організували крос-забіг

У рамках щорічної студентської спартакіади організували крос-забіг
27.04.2018 14:12 Все Головні новини Студентська спартакіада крос

В університеті у рамках проведення 54 студентської спартакіади відбувся крос-забіг, у якому взяли участь команди дванадцяти факультетів. Він був присвячений вшануванню пам’яті учасників ІІ Світової війни – студентів, викладачів та співробітників університету, а також став приводом для популяризації здорового й активного способу життя серед молоді. 

Під час урочистого відкриття до студентів університету, які вишикувалася біля пам’ятника представникам ЗДПІ – учасникам війни 1941-1945 рр., звернувся директор спортивно-оздоровчого комплексу університету Михайло Протас. Він підкреслив, що наступники завжди мають пам’ятати тих, хто відстояв мир у Європі і завдяки кому зараз студенти мають  можливість навчатися і розвиватися. Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували загиблих представників вишу.

У числі організаторів заходу також були заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко, головний суддя спартакіади Сергій Жестков та головний суддя змагань Вікторія Бабій.

Учасники кросу по групах оббігли навколо паркової зони студентського скверу, розташованого біля Запорізького обласного театру ляльок. Хлопці та дівчата змагалися окремо. Проте назвати цей спортивний захід змаганнями, на відміну від інших видів у рамках спартакіади, неможна. Адже це був просто дружній забіг, який цього весняного дня підняв настрій учасникам, продемонстрував їхній дружній запал і гарну спортивну форму. Дівчаток на фініші чекав ще один приємний сюрприз: усім учасницям кросу тренери й організатори вручили надувні кольорові кульки-квітки.

Учасники кросу додали у загальну скарбничку спартакіади своїм командам ще кілька очок.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2007231702639546

Олена Хлистун

                                                                           

 

 

Схожі новини