Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економісти-кібернетики повернулися з конкурсу з новими перемогами

Економісти-кібернетики повернулися з конкурсу з новими перемогами

Економісти-кібернетики повернулися з конкурсу з новими перемогами
27.04.2018 15:34 Все Головні новини Кафедра економічної кібернетики олімпіада перемоги

26-27 квітня 2018 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика».

Галузева конкурсна комісія для участі в публічному захисті із 76 студентських наукових робіт (понад 30 ВНЗ) відібрала наукові розвідки 23 претендентів, які представляли різні виші України. Безпосередню участь у конкурсі-захисті взяла студентка 4 курсу економічного факультету ЗНУ Дар’я Басова з темою «Порівняльний аналіз динаміки ціни та її прибутковості на інвестиційних ринках світу» (науковий керівник – завідувач кафедри економічної кібернетики ЗНУ, д.е.н., професор Наталія Максишко). У результаті напруженої боротьби за рішенням галузевої комісії Дар’я Басова визнана переможцем і отримала Диплом І ступеню. Вітаємо Дар’ю та зичимо їй наснаги в нових наукових звершеннях!

Член галузевої комісії від Запорізького національного університету Наталія Максишко вважає, що участь у конкурсі сприяє активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, залучення студентів до розвитку науки та вирішення практичних завдань, які пов’язані з системною аналітикою в різних сферах економіки, зокрема, у сфері прогнозування економічних процесів, підготовки, обґрунтування та прийняття рішень, що неможливо без застосування сучасних математичних методів та моделей – універсального інструментарію для вирішення проблем економіки сьогодення.

По закінченню конференції для студентів було організовано культурну програму, де вони змогли поспілкуватися з колегами з інших вишів, ознайомитися з визначними пам'ятками міста Львів, його історією, сучасністю.

 

Кафедра економічної кібернетики


 

Схожі новини