Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні юристи ЗНУ провели ігрове судове засідання англійською мовою

Майбутні юристи ЗНУ провели ігрове судове засідання англійською мовою

Майбутні юристи ЗНУ провели ігрове судове засідання англійською мовою
02.05.2018 10:55 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес ділова гра

Днями на юридичному факультеті ЗНУ Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених юридичного факультету разом із доцентом кафедри іноземних мов професійного спрямування Вікторією Вертегел провели підсумковий захід – судове засідання за законодавством Сполучених Штатів Америки.

Студенти під керівництвом Вікторії Вертегел готувалися до заходу упродовж трьох тижнів. Для гри було знайдено матеріали дійсної справи з практики суду м. Нью-Йорк, які студенти детально опрацьовували та намагались зануритись у хід розслідування, яке було зроблено правоохоронцями США.

Під час підготовки виокремилась окрема група студентів, яка здійснювала порівняння судового розгляду аналогічних справ у США та Україні. Уже ближче до судового засідання студенти провели декілька репетицій, адже розгляд справи здійснювався повністю англійською мовою. Також майбутні правники намагались досконало вивчити всі норми законів, за якими ведеться судове засідання для максимально дійсного та відповідного законодавству США розгляду справи у залі суду. 

Під час засідання розглядалася справа Miss Alli, яка обвинувачувалася у зберіганні наркотичних речовин. Справа розглядалася суддею – роль виконувала Анастасія Козинець та присяжними – Дмитром Устанком, Андрієм Малафеєвим і Данилом Шматком. Судовим розпорядником був Денис Долгополов,  секретарем – Кирило Гайдук. Сторону обвинувачення представляли два прокурори – Ганна Михайлішина та Дар‘я Коротченко. Сторона захисту, адвокати – Арман Навоян і Валерія Єфіменко.

Роль обвинуваченої Miss Alli виконала Єлизавета Чесних, також було представлено кілька свідків, роль яких виконували Ярослав Тимошенко, Катерина Гудкова, Поліна Кравець й Олександр Федоров. Роль слідчого виконував Максим Алексєєв. Також до судового засідання як глядачі завітали інші студенти 3 курсу.

Судове засідання будо сповнено несподіванок, адже до останнього не було визначено «Guilty or not guilty?», сторони не знали доводів та доказів одна одної, тому періодично на засіданні можна було почути «Objection!». Через годину після початку засідання присяжні видалились до нарадчої кімнати, а вже через невеличкий час суддя оголосив «Miss Alli is not guilty!». Так і закінчився цей, реалістичний судовий розгляд за законодавством США. 

Студенти висловили щиру вдячність доценту Вікторії Вертегел, кафедрі іноземних мов професійного спрямування, керівництву юридичного факультету, зокрема декану, професору Тетяні Коломоєць, представникам Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених юридичного факультету. Учасники засідання зазначили, що такі заходи дуже допомагають підвищити рівень володіння професійною англійською, поглибити свої знання законодавства зарубіжних країн та розвинути якості, які допоможуть у майбутній професії.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2012641435431906

 

Юридичний факультет

Схожі новини