Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ долучилися до участі у міському STREAM-святі «Авіафест»

Науковці ЗНУ долучилися до участі у міському STREAM-святі «Авіафест»

Науковці ЗНУ долучилися до участі у міському STREAM-святі «Авіафест»
02.05.2018 14:41 Все Головні новини Університет фізичний факультет профорієнтаційна діяльність STREAM-свято «Авіафест»

28 квітня в Запоріжжі, за ініціативи співробітників департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та представників центру науково-технічної молоді «Політ», відбулося Перше міське STREAM-свято «Авіафест». У заході взяли участь проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук і науковці фізичного факультету Запорізького національного університету.

Його організатори – представники позашкільного навчального закладу «Центр науково-технічної творчості ‘’Політ’’ Запорізької міської ради Запорізької області» – ставили собі за мету популяризацію науково-технічної творчості та інженерно-технічної освіти серед учнівської та студентської молоді. Науковий супровід заходу забезпечував фізичний факультет ЗНУ.

Під час урочистого відкриття заходу його учасників привітали заступник міського голови Валерій Еделєв і директор департаменту освіти і науки  ЗМР Юлія Погребняк. Вони наголосили на важливості проведення таких молодіжних заходів, зазначивши, що «ті знання, які дитина отримує в школі, не можуть в повному обсязі задовольнити всі її інтереси. STREАM-освіта - один з перспективних напрямків, і дуже добре, що вже зараз вихованці отримують всебічну освіту з урахуванням професій майбутнього. Можливо, саме ці діти в найближчому майбутньому стануть відомими авіаконструкторами».

Під час відкриття фестивалю перед присутніми також виступив проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук привітав присутніх від імені керівництва вишу. Він подякував не лише організаторам свята, але й батькам, які приділяють багато уваги розвитку дітей, сприяють їхній зацікавленості у технічних науках, допомагають зробити перші кроки у виборі майбутньої професії. Геннадій Миколайович наголосив, що вже на сьогодні вітчизняні роботодавці виявляють все більше зацікавлення у фахівцях у галузі математичних і фізичних наук. Він запросив юних учасників фестивалю у майбутньому завітати до ЗНУ, аби здобуту якісну сучасну освіту.

Крім майстер-класів та показових виступів на учасників фестивалю чекали інформаційні стенди. підготовлені ЗВО області. Експозиція із досягненнями Запорізького національного університету привернула увагу багатьох присутніх на заході.

Крім того, учасники фестивалю скористалися можливістю поставити свої запитання представникам фізичного факультету ЗНУ – його декану, доценту Віталію Горбенку, заступнику декана з виховної роботи Павлу Долгорукому й завідувачу кафедри прикладної фізики та наноматеріалів, професору Валерію Міщенку.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини