Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Популяризація футболу на юрфаці

Популяризація футболу на юрфаці

26.05.2008 15:40

Минулого тижня в ЗНУ пройшов ІІ чемпіонат з міні-футболу на Кубок братів Сидоренків серед студентів юридичного факультету. Під час заходу проводився своєрідний відбір талановитих футболістів, які будуть надалі захищати честь факультету.

Ініціатива проведення цього турніру належить декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць, яка заохотила братів Сидоренків взяти участь в організації чемпіонату. Самі ж брати вважають цей захід не просто подарунком для рідного факультету і ЗНУ: «Це подяка за те, що до нас добре ставилися, - говорить майстер спорту міжнародного класу з боксу Валерій Сидоренко, - Запоріжжя для нас – місто, не менш рідне за Енергодар. Тому хотілося зробити щось приємне для університету та рідних студентів і викладачів».
Повболівати за молодих футболістів прийшов ректор Сергій Тимченко разом із Тетяною Коломоєць. Після привітальних слів футбольні баталії розпочалися.
В першій грі зустрілися перший і другий курси юрфаку. Поєдинок виявився досить насиченим на флангові атаки і потужні постріли. Попри це, другокурсникам таки вдалося приборкати суперників. Як підсумок – команда першого курсу програла з рахунком 2:3
Наступний поєдинок видався не менш яскравим на цікаві комбінації і контратаки. Однак, досвід – величезна сила. В даному випадку більше футбольного досвіду проявив саме третій курс юрфаку. Хлопці, хоча й з мінімальною перевагою - 2:1, перемогли четвертокурсників.
Третій матч - зустріч аутсайдерів: першого і четвертого курсів - виявився розгромним для однієї з команд. Першокурсники знайшли свій стиль гри, що викликало у вболівальників сумніви щодо першої поразки цих футболістів. Вісім разів голкіпер супротивників капітулював від часом неймовірних голів від першого курсу. Четвертокурсники відзначилися лише двічі. Тому: 8:2 – і беззаперечна перемога «молодого» покоління.
Фінал був найбагатшим на забиті м’ячі. Однак, зважаючи на те, що клас команд був різним, в більшості моментів суперники грали на рівних. Тільки правило: «Якщо ти не забиваєш – забивають тобі» ніхто ще не відміняв. Саме це і зіграло на користь третьокурсників. 7:6 – «перемога» досвіду.
Отже, за результатами Чемпіонату, команди посіли наступні місця:
1 місце – третій курс юрфаку;
2 місце – команда другого курсу;
3 місце – футболісти з першого курсу;
4 місце – четвертокурсники.
Всі команди нагородили цінними і заохочувальними подарунками, а переможці отримали ще й гарний кубок у формі м’яча.

Ігор Олександрів