Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники історичного факультету зустрілися з учнями Запорізької гімназії № 71

14.05.2018 09:01 Все Головні новини Факультети Історичний Історичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін ЗНУ, голова правління Запорізького наукового товариства ім. Я. Новицького Сергій Білівненко 7-8 травня провів презентацію виставки «Історичні локації» для учнів 8-11 класів Запорізької гімназії №71 Запорізької міської ради з поглибленим вивченням іноземних мов.

Під час презентації викладач розповів про спеціальності, що можна отримати під час навчання на історичному факультеті ЗНУ. Сергій Миколайович повідомив про види практик, під час яких студенти здобувають свій фах – археологічну, архівну, музейну, етнографічну. Розказав про цінність професії історика для збереження генетичної пам’яті народу.

Своєю чергою, випускник історичного факультету ЗНУ, к.і.н. співробітник Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, представник фонду «Карітас Запоріжжя» Петро Бойко провів для учнів лекцію-екскурсію старим Олександрівськом початку ХХ та Новим Запоріжжям першої половини ХХ століття.

Учні мали змогу на спеціальній інтерактивній карті позначити міські локації Запоріжжя, де вони проживають або полюбляють проводити вільний час. Особливе зацікавлення викликала історія забудови центра міста: проспектів Соборного та Металургів, а також історія перетворення козацького села Вознесенка на сучасний Вознесенівський район міста Запоріжжя.

Учні школи отримали запрошення відвідати історичний факультет задля перегляду експозицій музеїв, що функціонують при ньому, – музею побуту народів Півдня України та музею міського побуту другої половини ХХ століття.

Фотогалерея:

Історичний факультет