Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ побачив світ черговий студентський журнал «Магма»

У ЗНУ побачив світ черговий студентський журнал «Магма»

У ЗНУ побачив світ черговий студентський журнал «Магма»
15.05.2018 08:44 Все Головні новини Університет студентське самоврядування журнал «Магма»

У ЗНУ вийшов тринадцятий номер студентського журналу «Магма». Цього разу творча команда проекту запропонувала загальній увазі інтерв’ю із екс-головою студради Анастасією Долгополовою, у якому вона підбила підсумки своєї діяльності на посаді голови студентського самоврядування. Також у випуску йдеться про історію руху КВК в університеті, зокрема наведена цікава розповідь про його розвиток від дієвого учасника гри. ведучого й тренера команд – Микити Налівкина. Крім того, у номері йдеться про активність молоді й питання вибору тих заходів, які студенти прагнуть відвідувати в першу чергу.

Оскільки 15 травня у ЗНУ відбуваються вибори нового голови студентської ради вишу, то цей номер багато в чому вийшов підсумковий: на його сторінках колишня голова студентського самоврядування Анастасія Долгополова. Вона розповіла не лише про свою діяльність, але й про команду своїх однодумців. Зокрема, вона зазначила, що студентське самоврядування має на меті активне залучення молоді до участі у різних важливих проектах, під час яких студенти ЗНУ зможуть здобути потрібні компетентності розширити коло друзів й однодумців. Як приклад, Анастасія навела діяльність Юлії Поради, завдяки якій в університеті реалізувалися такі важливі проекти, як «Freshfood ZNU», «Еко ЗНУ», «Банк крові».

При цьому у виданні йдеться про питання вмотивованості студентів відвідувати різноманітні заходи, повагу до їхнього бажання керуватися власними смаками при виборі дозвілля.

В інтерв’ю з Микитою Наливкіним, серед іншого, були розкриті секрети його тайм-менеджменту. Сам він поясню свою здатність встигати скрізь і «викладатися на всі сто» вмотивованістю й дисципліною. Крім того, під час розмови з ним йшлося про культурне життя в ЗНУ, а саме – про трансформацію Кубка ректора з КВК у Лігу сміху – другу серед українських вишів, чиї змагання проходять на базі університету.

Так, у номері ви дізнаєтесь про секрет популярності Ліги сміху в Україні, про те, що кожна команда КВК має власну історію створення й розвитку, свої перемоги й поразки, свій шлях до вдосконалення.

Також, прочитавши випуск журналу, ви дізнаєтесь про «зірковий склад» журі конкурсу. Зокрема, там згадується про члена авторського цеху команди «Харківські менти», професора Дмитра Ярмоленка й про депутата Володимира Кальцева, які виконували почесну місію, оцінюючи виступи команд.

На шпальтах видання Марія Ткаченко так підсумовує цю тему: «Переможці КВК у ЗНУ запам'яталися глядачам своєю винахідливістю та свіжістю гумору. За останні три роки далеко поза межами вишу стали відомі: дівоча команда «Хочу Айфон», епатажна «Каліфорнія» й брутальна «Банда панда». Тож не майте сумнівів, що сцена ЗНУ виховала безліч гумористів країни і стала початком їх успішної кар'єри. Не бійтеся починати: можливо, уже скоро ми будемо писати про вас?».

Сторінка видання:

https://t.me/magma_znu

https://issuu.com/magma_znu/docs/13_

 

Вікторія Кушель,

студентка 4 курсу ЕПК

 

Схожі новини