Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Деканів біологічного і фізичного факультетів нагородили подяками за підтримку молоді

Деканів біологічного і фізичного факультетів нагородили подяками за підтримку молоді

Деканів біологічного і фізичного факультетів нагородили подяками за підтримку молоді
15.05.2018 14:52 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет фізичний факультет нагородження Третій міський форум соціальних ініціатив в освіті-2018

Чотирнадцятого травня в Запорізькому національному університеті під час ректорату нагородили подяками департаменту освіти і науки Запорізької міської ради декана біологічного факультету, професора Людмилу Омельянчик і декана фізичного факультету, доцента Віталія Горбенка. Почесні відзнаки в урочистій обстановці науковцям ЗНУ вручив ректор Микола Фролов.

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради відзначив деканів і науково-педагогічних працівників біологічного і фізичного факультету ЗНУ за «високопрофесійну підготовку та проведення майстер-класів STEM-лабораторії «Кабінет Всесвіту» під час Третього міського форму соціальних ініціатив в освіті-2018», який нещодавно проходив в Запоріжжі.

Варто відзначити, що науковці обох факультетів активно долучаються до участі в заходах STEM-формату й активно співпрацюють із талановитою учнівською молоддю, яка цікавиться природничими науками.

Колектив Запорізького національного університету вітає шановних Людмилу Олександрівну й Віталія Івановича з гідним поцінуванням їх заслуг на міському рівні та бажає науковцям їхніх факультетів нових здобутків і перемог!

 

Схожі новини