Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася низка заходів до 10-річчя ЕПК

У ЗНУ відбулася низка заходів до 10-річчя ЕПК

У ЗНУ відбулася низка заходів до 10-річчя ЕПК
21.05.2018 12:56 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж дозвілля культурно-масова робота музична перерва свято

Вісімнадцятого травня Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету відзначав своє десятиріччя. Цього дня на його колектив чекав не лише урочистий святковий захід, під час якого кращих представників ЕПК відзначили Почесним грамотами як ректора ЗНУ, так і органів міської й обласної влади, але й весела перерва. Цей захід перетворився на справжнє свято для віх студентів коледжу, адже його організатори подбали про цікаву й дуже різноманітну програму.

На учасників заходу чекали шоу мильних бульбашок й запуск повітряних зміїв, локація, де всім охочим наносили аквагрим та роздавали кумедні маски й паперові ковпаки, фотозони із майстерно зробленими із паперу тортами тощо. А для охочих не лише розважитися, але й навчитися чомусь корисному, на святі діяла еко-локація, де кожен міг дізнатися, як сформувати еко-звички й чим саме він може поліпшити стан екології довкілля.

Крім студентів, до організації свята й участі в ньому долучилися викладачі коледжу під керівництвом його директора Олени Грибанової.

А ще, на всіх присутніх чекала захоплива концертна програма із жартами від її ведучих – Наталії Ольховської (керівника команди КВК «Нет парня») й Мар’ї Ткаченко, майстерні виступи як самих студентів коледжу-ювіляра, так і гостей свята.

Розпочалося святкування урочистим виконанням традиційного гімну студентства «Gaudeamus igitur».

Самі студенти ЕПК підготували для свята акробатичний етюд із скакалками. Демонструючи свою витривалість і спортивні вміння. А також продемонстрували танцювальний виступ-флешмоб, який викликав свого часу захоплення не лише у всіх шанувальників коледжу, але й у професійного журі під час загальноуніверситетського конкурсу «Студентська весна». Їхній виступ винагородили гучними оплесками.

 Окрасою свята став виступ малих танцюристів зі студії спортивного й бального танцю «Фокстрот». Не менше сподобався глядачам запальний виступ учасників Art-centr «Premiera». Захопленими вигуками глядачі зустріли виступ учасників Запорізького відділення Association Skateboarding Ukraine. Усім також сподобався мистецьки виконаний танок драконів представників театру китайських бойових мистецтв «Тянь Лун»  Запорізької федерації «Ушу».

Глядачі висловили щире захоплення такою насиченою й яскравою програмою та подякували організаторам за святковий настрій. Студенти ЕПК запевнили, що день народження коледжу став святом для кожного з них.

Фотогарея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2033624553333594

 

Таміла Тарасенко

Схожі новини