Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету долучилися до всеукраїнської акції на підтримку академічної доброчесності

Студенти біологічного факультету долучилися до всеукраїнської акції на підтримку академічної доброчесності

Студенти біологічного факультету долучилися до всеукраїнської акції на підтримку академічної доброчесності
12.06.2018 16:20 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет громадська акція студентське самоврядування

На біологічному факультеті студенти активно впроваджують принципи академічної доброчесності й прагнуть зробити свій внесок у підвищення якості вищої освіти в Україні. Так, днями вони приєдналися до Всеукраїнської акції «Я здаю сесію без хабарів», організовану Всеукраїнською громадською організацією «Студентський контроль діє».

За умовами акції, представники студентства мають викласти з відповідним хештегом у соцмережу Фейсбук свої світлини із відповідним написом. Мету акції її організатори вбачають у зменшенні толерантності до корупції в галузі вищої освіти під час складання сесій.

Фотозмагання проводиться у трьох номінаціях: креативне фото, найбільша кількість учасників від одного вишу, оригінальне фото. Громадська організація «Студентський контроль діє» прагне залучити до її проведення якомога більшу кількість представників вітчизняних вишів.

За словами представників біологічного факультету, участь у цій акції – підтвердження їхньої громадської позиції й свідчення того, що вони докладають усіх зусиль, аби здобути якісну освіту.

 

 

 

Схожі новини