Новини пресслужби ЗНУ / Новини / СПІВТВОРЧІСТЬ НАУКОВЦІВ КИЄВА ТА ЗАПОРІЖЖЯ

СПІВТВОРЧІСТЬ НАУКОВЦІВ КИЄВА ТА ЗАПОРІЖЖЯ

19.06.2008 14:42

З 13 по 15 червня на базі ЗНУ проходило виїзне засідання наукової школи з проблем творчості і технологій у неперервній освіті на тему: «Наукові дослідження безперервної професійної освіти в контексті вирішення державної проблеми: забезпечення здоров'я української нації».

Науковим керівником школи є Світлана Сисоєва, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Академії наук України, завідувач відділу інноваційних педагогічних наук Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих АН України. До складу наукової школи входять 32 науковця, серед яких доктор педагогічних наук Анатолій Конох, завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і туризму.
Серед професорсько-викладацького складу ЗНУ під керівництвом Світлани Олександрівни захистили дисертаційні дослідження на здобуття наукового ступеня докторів педагогічних наук Л. Сущенко та Анатолій Конох, виконує дисертаційне дослідження Роман Клопов, завідувач кафедри спортивних ігор, пройшла передзахист на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук О. Коваленко, старший виклад кафедри теорії та методики викладання фізичного виховання і туризму.
Враховуючи особистий внесок Світлани Сисоєвої для формування кадрового корпусу та фахівців нової генерації, ректор ЗНУ Сергій Тимченко вручив поважній гості посвідчення про присвоєння звання “Почесний професор Запорізького національного університету”.
Засідання наукової школи проводилося на о. Хортиця, де для учасників був проведений круглий стіл і організований майстер-клас для молодих науковців. Також були розроблені рекомендації для Міністерства освіти і науки України.

Микола Маліков,
декан факультету фізичного виховання