Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ стали півфіналістами конкурсу «Ми – це місто» - 2018

Представники ЗНУ стали півфіналістами конкурсу «Ми – це місто» - 2018

Представники  ЗНУ стали півфіналістами конкурсу «Ми – це місто» - 2018
02.07.2018 09:12 Все Головні новини Факультети Біологічний Конкурс «Ми – це місто» Біофак Студрада ЗНУ

22 червня  стартувало онлайн голосування за звання «Народний проект» серед півфіналістів конкурсу «Ми – це місто» - 2018, в якому взяли участь і представники ЗНУ. Так, до участі у конкурсі долучились  представники Студентської ради ЗНУ на чолі з Марією Пересипко та викладачі ЗНУ, зокрема заступник декана біологічного факультету з міжнародної роботи, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка. Ними були запропоновані такі проекти: «Знайомі незнайомці» № 117 - проект передбачає встановлення табличок с QR-кодами поблизу дерев, що ростуть на території Запорізького національного університету, деякі з яких  є досить рідкісними і завезеними з інших континентів, а  також проект № 142 «ZNU x FRIENDS HUB» - простір для роботи поза навчальним процесом, організації соціальної діяльності, неформальної освіти і дозвілля студентів Запоріжжя на базі Запорізького національного університету. Загалом, в планах Студентської ради університету створення коворкінгу у ЗНУ. Адже є реальна можливість отримати грант  та за рік зробити вільний простір для студентів міста на базі ЗНУ.

Взяти участь у голосуванні зможе кожний мешканець Запоріжжя. Проекти-переможці отримають гранти на реалізацію до 100 тис. грн. Тож, вся активна і дружня спільнота ЗНУ може долучитися до голосування і підтримати проекти представників ЗНУ. Зробити це можна на офіційному сайті конкурсу:  http://wearecity.zp.ua/golosovanie/ 

Ознайомитись з проектами всіх учасників можна за покликанням: http://wearecity.zp.ua/proekty-konkursanty-2018/. А з проектами представників нижче: http://wearecity.zp.ua/portfolio/117-znajomi-neznajomci/  і http://wearecity.zp.ua/portfolio/142-znu-x-friends-hub/

Серед представлених ініціатив, які беруть участь  у конкурсі, є культурні, спортивні, а також проекти з благоустрою, спрямовані на створення комфортних зон відпочинку в місті, проекти фестивальної культури, освітні та інклюзивні. Загалом, учасники  подавали свої заявки за трьома напрямами – «Покращення інфраструктури міста», «Культура, освіта, спорт», «Волонтерство і патріотизм».

Голосування триватиме до 4 липня. Переможець голосування отримає додаткові бали до загальної оцінки експертної ради.  Крім того, для півфіналістів конкурсу «Ми – це місто» комбінат проведе тренінги із соціального проектування, після чого автори представлять свої проекти під час відкритих презентацій. Переможців  конкурсу буде обрано на Експертній раді 20 липня.

Нагадаємо, що це вже шостий сезон конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто», який проводиться у Запоріжжі щорічно з 2013 року. За цей час до участі у конкурсі запоріжцями подано 946 заявок, 157 кращих з них реалізовані. Грантовий фонд конкурсу за цей період склав 10 млн гривень.

 

 

 

Схожі новини