Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ успішно стартувала вступна кампанія

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ успішно стартувала вступна кампанія

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ успішно стартувала вступна кампанія
02.07.2018 15:33 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вступна кампанія відбіркова комісія Правила прийому до Економіко-правничого коледжу

Другого липня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочала роботу відбіркова комісія. Охочі стати студентами коледжу на базі 9 класів уже розпочали активно користуватися можливістю вступити на омріяну спеціальність. Так, на 12 годину абітурієнти вже подали більш ніж 40 заяв.

Серед причин, чому ЕПК користується незмінною популярністю у вступників, варто відзначити не лише актуальність на ринку праці запропонованих ним спеціальностей, але й можливість після завершення коледжу вступити відразу на другий чи третій курс вподобаної спеціальності Запорізького національного університету.

Заступник директора ЕПК з навчально-методичної роботи, відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Ходаковська нагадує абітурієнтам, що охочі вступити до коледжу на базі 9 класів можуть подавати документи до 14 липня включно. У приймальній комісії, яка працює в навчальному корпусі №2 (вул. Жуковського, 66 б), у холі наукової бібліотеки, на них чекають із 9.00 до 17.00 із понеділка по п’ятницю та з 9.00 до 14.00 у суботу. Для цієї категорії вступників потрібно заяви і документи принести власноруч, у паперовому вигляді.

Ті ж, хто бажає вступити в коледж на базі 11 класів, можуть, аби не витрачати час, до 12 липня зареєструвати електронний кабінет вступника. Це знадобиться їм після 12 липня, коли вони зможуть подати документи в електронному вигляді. Таким вступникам варто звернути увагу, що при вступі до коледжу потрібно не три сертифікати ЗНО, як це прописано в правилах прийому до Запорізького національного університету, а лише два.

Абітурієнтам варто пам’ятати, що вступні випробування до ЕПК триватимуть із 15 по 22 липня. Перелік конкурсних предметів (екзаменів і творчих конкурсів) до ЕПК розміщено у додатку 2 до Правил прийому до Економіко-правничого коледжу: https://bit.ly/2lKs3oq (для вступників на основі базової загальної середньої освіти).

Перелік конкурсних предметів у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) у додатку 3 до правил прийому до Економіко-правничого коледжу: https://bit.ly/2lKs3oq.

Із етапами вступної кампанії абітурієнти можуть ознайомитися за покликанням: https://bit.ly/2IIFIFK

У разі виникнення будь-яких запитань, пов’язаних із перебігом вступної каманії-2018, абітурієнтам радять звертатися до вибіркової комісії коледжу, де їм нададуть вичерпну інформацію, допоможуть у реєстрації електронного кабінету вступника тощо.

 

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2092295067466542

 

Схожі новини