Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутнім абітурієнтам розповіли про ЕПК

Майбутнім абітурієнтам розповіли про ЕПК

Майбутнім абітурієнтам розповіли про ЕПК
02.07.2018 10:18 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Зустріч з абітурієнтами ЕПК

Двадцять сьомого червня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету провели зустріч з майбутніми вступниками. На захід завітали майже 80 абітурієнтів. Майбутні студенти  ознайомилися з правилами вступної кампанії та перевагами навчання у цьому закладі.

А ще, познайомилися з керівництвом коледжу та його викладачами, а саме: директором ЕПК Оленою Грибановою, зaступником директора коледжу з навчально-виховної роботи Оленою Артеменко, заступником директора з навчально-методичної роботи Альоною Ходаковською,  завідувачем педагогічним відділенням коледжу Ірмою Федючок, завідувачем гуманітарним відділенням коледжу Олександрою Данілкіною,  завідувачем економічним відділенням колледжу Лілією Козак та іншими. Так, загалом, сьогодні у коледжі працює близько 100 викладачів, серед яких є кандидати наук, доценти,  доктори наук та інші наукові співробітники.

Усі охочі під час заходу ознайомилися з особливостями навчання й вступу на 10 спеціальностей ЕПК: на «Інженерію програмного забезпечення», «Право», «Туризм», «Журналістику», «Фінанси, банківську справу та страхування», «Менеджмент», «Соціальну роботу», «Соціальну педагогіку», «Облік і оподаткування» та «Фізичну культуру і спорт».

За словами директора Економіко-правничого коледжу Олени Грибанової,  у коледжу є багато переваг – це і матеріально-технічна база, що дозволяє отримати найновіші знання і навички за найбільш затребуваними спеціальностями, і високопрофесійний педагогічний колектив,  і можливість продовження навчання у ЗНУ, адже ЕПК є структурним підрозділом Запорізького національного університету та багато іншого. Також Олена Євгеніївна розповіла про історію створення коледжу, про стипендіальне забезпечення, про те, як нараховується конкурсний бал та інше. Ще одними з переваг коледжу, як відзначила під час зустрічі з абітурієнтами директор ЕПК Олена Грибанова, є практичний складник навчання в ньому, а також можливість після закінчення ЕПК  вступити на другий курс іншої спеціальності в університеті, а якщо  студент продовжує навчання за тією ж освітньою програмою – то на третій. При цьому навчальні плани ЕПК побудовані таким чином, щоб академічна різниця з університетом була мінімальною.

Про особливості, терміни і процедуру подання документів для вступу розповіла майбутнім абітурієнтам відповідальний секретар відбіркової комісії ЕПК Альона Ходаковська. Так, під час зустрічі з представниками коледжу учням повідомили, що цього року вступна кампанія до нього починається 2 липня, закінчується – 14. Також їм нагадали, що один із обов’язкових документів, який повинен мати абітурієнт, – це ID-картка та витяг до неї. Крім того, при вступі до ЕПК потрібно мати при собі ідентифікаційний код, свідоцтво про базову середню освіту, додаток до нього. Перевагами вступу  є те, що абітурієнт може подати документи на 4 спеціальності. Це робиться для того, щоб випускник мав час остаточно визначитись із майбутньою професією або потрапити на навчання за держзамовленням на одну зі спеціальностей. При цьому вступники особисто приходять до відбіркової комісії для написання заяви щодо вступу.

Також абітурієнтам детально пояснили коли публікуються рейтингові списки, куди подаються оригінали документів та копії, які екзамени необхідно складати при вступі на різні спеціальності, про можливості  і переваги перехресного вступу у коледжі та виші.

Своєю чергою, самі вступники активно цікавились різними нюансами вступу на бюджетну і контрактну форму навчання, вступу на споріднені спеціальності, які мають однакові іспити та іншими питаннями.

Зaступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Олена Артеменко розповіла про відмінності загальноосвітньої програми навчання, тижні популяризації спеціальностей, про діяльність студентського наукового товариства, концепцію вивчення іноземних мов, про  розроблену фахівцями коледжу методику підготовки до ЗНО, зокрема за допомогою системи Moodle та інше. Нагадаємо, що цього року Міністерство освіти і науки України запровадило ЗНО для дітей, які закінчили 9 класів і коледж ретельно готує учнів до його складання.

Крім того, абітурієнти мали змогу подивитись відеопрезентацію про освітні можливості ЕПК, навчальну, наукову, спортивну, громадську, проектну діяльність, культурно-масову роботу та різні напрямки підготовки фахівців. Також учнів познайомили з особливостями роботи Студентської ради коледжу та системою студентського самоврядування, можливостями реалізувати себе і свої таланти.

Олена Переверзєва

 


 

Схожі новини