Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Людмила Бабак стала триразовою чемпіонкою Європи з марафону

Студентка ЗНУ Людмила Бабак стала триразовою чемпіонкою Європи з марафону

Студентка ЗНУ Людмила Бабак  стала триразовою чемпіонкою Європи з марафону
09.07.2018 13:20 Все Головні новини Спорт змагання з веслування на байдарках та каное

Нещодавно майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное студентка ЗНУ Людмила  Бабак здобула чергову перемогу на чемпіонаті Європи з марафону, який проходив 5 - 8 липня в місті Меткович (Хорватія).

За інформацією  федерації каное України, спортсменка із Енергодара, вихованка Сергія Снєжка Людмила Бабак здобула перемогу  на дистанції 15,4 км  з  результатом 1:22.50,38. Більше ніж  на півтори хвилини вона випередила місцеву каноїстку Ванесу Тот (1:24.28,41), яка завоювала срібну медаль чемпіонату.

Зазначимо, що третє місце у змаганнях посіла  ще одна українка – Марія Гончарова із Харкова (тренер – Ігор Гармаш), яка лише на самому фініші поступилася хорватці (1:24.35,06).

Вітаємо спортсменку із перемогою і бажаємо їй подальших спортивних звершень.