Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ проведуть єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування (іноземна, право) для охочих вступити до магістратури

На базі ЗНУ проведуть єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування (іноземна, право) для охочих вступити до магістратури

На базі ЗНУ проведуть єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування (іноземна, право) для охочих вступити до магістратури
10.07.2018 14:59 Все Головні новини Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування центр інтенсивного вивчення іноземних мов вступна кампанія-2018 вступ до магістратури

Одинадцятого та тринадцятого липня на базі Запорізького національного університету проходитимуть єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування, відповідно, для охочих вступити до магістратури за спеціальностями, для яких у Правилах прийому -2018 передбачено складання відповідних іспитів.

Нагадаємо, що єдиний вступний іспит (з англійської мови) на базі вишу здаватимуть ті, хто вступає на спеціальності 032, 033, 051, 052, 053, 054, 061, 081, 242, 291 (галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини»). А єдине фахове вступне випробування – для тих, хто вступає на спеціальність 081 «Право».

Запорізький національний університет щорічно виступає базою для проведення зовнішнього незалежного оцінювання. А минулого року на його базі провели фахове вступне випробування для вступників до магістратури зі спеціальності «Право». Тож його колектив має чималий досвід участі інспекторами й старшими інспекторами в ЗНО. Представники вишу скрупульозно дотримуються всіх вимог процедури проведення цієї форми оцінювання знань вступників. І при цьому прагнуть створити комфортні умови для учасників ЗНО й доброзичливу атмосферу, яка б дозволила вступникам продемонструвати знання й гідно впоратися із запропонованими завданнями.

Ми звернулися до відповідальної за пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання, начальника відділу доуніверситетської підготовки Юлії Паскевської з проханням розповісти про алгоритм дій, якого варто дотримуватись вступникам магістратури для того, щоб успішно подолати єдиний ступний іспит.

Юлія Анатоліївна у своїй відповіді наголосила, що в ЗНУ завчасно подбали про те, аби вступники до магістратури здобули гарний рівень знань. На базі центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що діє у виші, відкрили спеціалізовані курси з підготовки студентів 4 курсів до вступу до магістратури. Серед слухачів цих курсів – чимало студентів Запорізького національного університету.

«Що ж до дій напередодні й у день складання єдиного вступного іспиту, який відбудеться 11 липня, – зазначила вона, – то вступникам варто завітати до власного електронного кабінету учасника ЄФВВ/ЄВІ, створеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за покликанням: www.testportal.gov.ua Там потрібно ще раз уважно перевірити інформацію про пункт тестування, вказану в запрошенні перепустці.

У день складання ЄВІ завітати за вказаною адресою. При собі необхідно мати такі документи:

-         екзаменаційний листок,

-         документ, що посвідчує особу (серія і номер якого вказана в екзаменаційному листку);

-         запрошення-перепустка.

Також необхідно взяти чорну гелеву ручку.

Початок проведення ЄВІ – о 10.00. Однак зверніть особливу увагу, що на пункт проведення тестування необхідно прибути завчасно: допуск учасників до пункту проведення тестування триватиме з 9.15 до 9.50. Після цього вхідні двері до пункту закриваються й ті, хто запізнився, не допускатимуться до участі в іспиті».

Крім того, вступникам необхідно пам’ятати: у пункті тестування заборонено використовувати та мати при собі протягом часу, відведеного для виконання вступних випробувань, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку виконання вступних випробувань).

Нагадуємо, що цього року тестові завдання з іноземних мов укладаються відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77, за винятком завдань частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Тобто вступникам до магістратури цього року потрібно лише виконати завдання лише «Читання» та «Використання мови».

Результати основної сесії ЄФВВ та ЄВІ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.

 

 

Схожі новини