Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ стали переможцями Обласного конкурсу обдарованої молоді

Студенти ЗНУ стали переможцями Обласного конкурсу обдарованої молоді

27.06.2008 15:02

26 червня, напередодні Дня молоді відбулося засідання координаційної ради з питань молодіжної політики, яке провів в.о. голови облдержадміністрації Олександр Старух. У заході також взяли участь заступник голови ОДА Микола Фролов, заступник голови обласної ради Анатолій Світлицький та представники молодіжних організацій Запорізької області.

На засіданні було підбито підсумки Обласного конкурсу обдарованої молоді у галузях музичного, естрадного, театрального, образотворчого мистецтва і літератури, серед переможців якого були і студенти Запорізького національного університету. Найкращою вокалісткою області було визнано студентку факультету соціальної педагогіки та психології Анну Носенко. А перемогу в галузі літератури здобули вихованці фольклорно-літературної студії «Квадрат» студентського центру культури ЗНУ, Діна Каленіченко та Ірина Грис.
Олександр Старух особисто вручив премії лауреатам конкурсу та почесні грамоти кращим лідерам молодіжних організацій. У своєму привітальному слові керівник нашого регіону закликав молодих людей до плідної співпраці, наголосивши на тому, що молодь має стати ініціатором постійного діалогу з владою.

Юлія ЧЕРНЕТА