Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ посідає провідні позиції за кількістю заяв від абітурієнтів

ЗНУ посідає провідні позиції за кількістю заяв від абітурієнтів

27.07.2018 15:58 Все Головні новини Рейтинги вступ

За даними Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», який публікує рейтингові списки абітурієнтів, станом на ранок 27 липня до навчальних закладів України надійшло понад 1,6 млн заяв від абітурієнтів. Зокрема, 1 млн 6 тисяч подано заяв абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти (11 клас). Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для отримання ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання, завершено. До списку лідерів за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, увійшов і Запорізький національний університет, посівши 24 позицію (8008 заяв).