Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проект ЗНУ «Знайомі незнайомці» отримав сертифікат на 20 тисяч грн як переможець конкурсу «Ми – це місто»

Проект ЗНУ «Знайомі незнайомці» отримав сертифікат на 20 тисяч грн як переможець конкурсу «Ми – це місто»

Проект ЗНУ «Знайомі незнайомці» отримав сертифікат на 20 тисяч грн як переможець конкурсу «Ми – це місто»
30.07.2018 15:38 Все Головні новини Факультети Біологічний Університет біологічний факультет проектна діяльність конкурс перемога

Як повідомив проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, виш запропонував для реалізації в нашому місті проект «Знайомі незнайомці» (№ 117 у переліку конкурсних робіт-соціальних ініціатив «Ми – це місто»), який передбачає встановлення табличок із QR-кодами поблизу дерев, що ростуть на території Запорізького національного університету: деякі з яких є досить рідкісними і завезеними з інших континентів. За інформацією Юрія Олеговича, керувала роботою в.о. начальника відділу проектної діяльності, заступник декана біологічного факультету з міжнародної роботи, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка.

Нагадаємо, що цей конкурсу діє в Запоріжжі із 2013 року. Цього року на адресу журі надійшло 287 заяв – це рекордна кількість. Із них для реалізації обрали 73 найкращі проекти, на реалізацію яких будуть виділені кошти. Так, для втілення в життя проекту, запропонованого Оленою Бойкою, буде виділено 20 тисяч грн. Вручення сертифікатів переможцям конкурсу днями відбулося в урочистій обстановці в БК «Металургів». Більше про конкурс соціальних ініціатив «Ми – це місто» можна дізнатися за покликанням: https://wearecity.zp.ua/

Колектив Запорізького національного університету вітає проектантів із черговою перемогою та бажає їй успіхів в реалізації успіхів планів і задумів!

 

Схожі новини