Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступники на старші курси склали фахові вступні випробування

Вступники на старші курси склали фахові вступні випробування

31.07.2018 10:20 Все Головні новини Вступна кампанія Старші курси Бакалаврат

Тридцятого липня в ЗНУ складали фахові іспити ті абітурієнти, які прагнуть вступити на 2 або 3 курси різних спеціальностей бакалаврату в межах вакантних місць ліцензованого обсягу. Участь у конкурсних випробуваннях взяли 232 особи, які були розподілені по групах, залежно від того, яку освітню програму підготовки вони обрали. Так серед претендентів на вакантні місця на умовах контракту були охочі здобувати  освіту за такими спеціальностями як: «Середня освіта» (українська мова і література; математика; інформатика; фізика; біологія та здоров’я людини; мова і література (англійська)), «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Переклад (англійський)», «Право», «Журналістика», «Видавнича справа та редагування», «Політологія», «Облік і аудит», «Менеджмент», «Фізичне виховання», «Спорт» тощо.

Не пізніше 1 серпня на сайті приймальної комісії ЗНУ буде оприлюднений рейтинговий список рекомендованих на зарахування – відповідно до результатів вступних випробувань. Зарахування вступників на денну форму навчання буде здійснено у період до 8 серпня. Наразі усім абітурієнтам, які отримали рекомендацію, у найближчий термін необхідно надати оригінали документів до відбіркової комісії на старші курси, що є підставою для зарахування. А одразу після оприлюднення наказу зі списком прізвищ майбутніх студентів, відповідні особи мають підписати контракти на навчання.

Нагадуємо також для тих, хто прагне вступити на старші курси бакалаврату на заочну форму навчання: прийом документів триватиме до 4 серпня. А вже 9 серпня відбудуться фахові іспити відповідно до обраної спеціальності. На абітурієнтів чекають о 8.45 – біля входу до навчального корпусу № 4. Учасники повинні при собі мати документ, що посвідчує особу, та дві кулькові ручки синього кольору.

Зверніть увагу: перелік документів, необхідних для вступу, програми фахових та додаткових вступних випробувань тощо можна переглянути на сайті приймальної комісії за покликанням –

Етапи вступної кампанії дивіться тут:

За результатами іспитів не пізніше 13 серпня будуть оприлюднені рейтингові списки рекомендованих на зарахування, а вже 15 серпня усі, хто успішно пройшов вступні випробування, будуть зараховані на навчання на 2 або 3 курс різних факультетів ЗНУ.

Вступників на старші курси чекають за адресою: вул. Дніпровська, 33а (навчальний корпус №4), ауд. 108. Години прийому документів: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, субота з 9.00 до 14.00. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (061)289-12-32.

На час проведення вступних випробувань абітурієнтам надається можливість проживати в гуртожитку. За інформацією звертатися до фахівців відбіркової комісії або завідувачів студентських гуртожитків ЗНУ. Треба подати відповідну заяву, а також надати довідку про проходження флюорографічного обстеження (кожному, хто планує мешкати в гуртожитку – абітурієнту, його батьками чи іншій особі, яка його супроводжує).

Фотогалерея:

Олена Хлистун