Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Слідкуйте за перебігом подій у ЗНУ також і в його соцмережах

Слідкуйте за перебігом подій у ЗНУ також і в його соцмережах

Слідкуйте за перебігом подій у ЗНУ також і в його соцмережах
09.08.2018 16:47 Все Головні новини Університет студентська рада вступна кампанія

Вступна кампанія-2018 поступово наближається до завершення. Однак саме зараз тим, хто прагне вступити до ЗНУ, потрібна допомога як в уточненні деяких аспектів вступу, так і в питаннях якнайбільше дізнатися про навчання в Запорізькому національному університеті.

Аби допомогти їм подолати хвилювання, більше дізнатися про університет, обраний для отримання вищої освіти європейської якості, а також про всі особливості перебігу вступної кампанії, нагадуємо про офіційні сторінки ЗНУ в соцмережах.

За потреби пропонуємо завітати за покилканнями:

на офіційному сайті ЗНУ: https://znu.edu.ua

на сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp

на сторінці у Твіттері: https://twitter.com/ZNU_University

на нашому каналі Telegram: https://t.me/znu_official

Тут ви більше дізнаєтесь про події й анонси, помилуєтесь краєвидами університету, зможете отримати відповіді на всі свої запитання, пов’язані зі вступною кампанією та навчанням у ЗНУ, тощо.

Крім того, це – чудова нагода попередньо ознайомитися з усіма можливостями, які відкриває університет перед студентами задля того, аби вони не лише здобували міцні знання, але й займалися самоосвітою, робили перші кроки до наукової кар’єри, брали участь у масштабних спортивних і культурно-масових подіях , які відбуваються на базі ЗНУ тощо.

Крім того, студенти-активісти – представники усіх факультетів університету – пам'ятають, наскільки їм свого часу, відразу після закінчення школи, було нелегко зорієнтуватися, а також звикнути до особливостей навчання у виші.

Саме тому представники студактиву створюють спільноти у популярних соцмережах, де студенти нашого університету спілкуються з абітурієнтами. Вони коротко інформують про головне, прагнуть, щоб інформація була максимально зрозумілою та корисною для першокурсників.

Саме тому були створені відповідні тематичні групи в соцмережах Фейсбук і Telegram за покликаннями:

https://t.me/abitznu

https://t.me/srznu

https://t.me/ZNU_public

https://www.facebook.com/abitznu/

Тут студенти ЗНУ обговорюють важливі події із життя вишу, спілкуються із молодшими друзями – старшокласниками міста й області, обговорюють із ними особливо освітнього процесу, студентського життя, розповідають про переваги певних спеціальностей, надають поради, як краще підготуватися до ЗНО та пройти всі етапи вступної кампанії тощо.

Представники студентської ради вишу прагнуть зробити ці групи максимально цікавими й інформаційно насиченими для абітурієнтів: вони зможуть поставити запитання, отримати відповіді й підтримку, більше дізнатися про студентське життя в ЗНУ.

Викладачі та студенти вишу запрошують абітурієнтів приєднатися до груп вишу в соцмережах і ще до початку навчального року відчути себе частиною великої дружної родини Запорізького національного університету!

Зокрема, це допоможе першокурсникам зекономити час і вже в перші дні навчання почувати себе впевненими і користуватися всіма можливостями, як надає для них університет.

 

Схожі новини