Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аспірант ЗНУ Олександр Надтока здобув «срібло» чемпіонату Європи з академічного веслування

Аспірант ЗНУ Олександр Надтока здобув «срібло» чемпіонату Європи з академічного веслування

Аспірант ЗНУ Олександр Надтока здобув «срібло» чемпіонату Європи з академічного веслування
06.08.2018 10:35 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Університет факультет фізичного виховання спорт перемога

Майстер спорту міжнародного класу, чемпіон та діючий рекордсмен світу, аспірант Запорізького національного університету Олександр Надтока у складі парної четвірки вдало представив Україну на чемпіонат Європи з академічного веслування (Глазго, Великобританія).

У складі парної четвірки, разом із Сергієм Гринем, Дмитром Михаєм, Олександром та Іваном Довгодьками, Олександр Надтока фінішував третім у своєму заїзді (05:53.160) на стадії кваліфікації. Таким чином український квартет опинився у втішному заїзді, де посів друге місце з результатом 05:45.730. Це дозволило українцям потрапити до фіналу чемпіонату Європи.

Нагадаємо, що Олександр Надтока під час навчання в Запорізькому національному університеті здобув кілька вагомих перемог на міжнародному і світовому рівнях. До речі, його тренер-наставник – завідувач кафедри фізичної культури і спорту, професор Андрій Сватьєв.

 

Схожі новини