Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Не баріться: завершується реєстрація на ІІІ Форум ЗНУ на тему «Майбутнє університету»

Не баріться: завершується реєстрація на ІІІ Форум ЗНУ на тему «Майбутнє університету»

Не баріться: завершується реєстрація на ІІІ Форум ЗНУ на тему «Майбутнє університету»
09.08.2018 11:53 Все Головні новини Студрада форум спікери спортивні розваги

Уже 21-23 серпня 2018 року біостанція ЗНУ на острові Хортиця збере молодь на Форум ЗНУ. Це місце, де найактивніші та найпрогресивніші студенти збираються разом для отримання нових знань у різноманітних галузях. Організатори підкреслюють, що тут ви знайдете справді "своїх людей", з якими ви будете творити майбутнє свого університету. Форум ЗНУ це – купа вражень, бо кожен учасник форуму повертається наступного року; тут гуртується лише найкращий та найцікавіший студентський актив; це не просто лекції та вечірки, а справжня культура атмосферного відпочинку; на заході збираються цікаві та максимально інформативні спікери.

Організаційний внесок - 300 грн

РЕЄСТРАЦІЯ - goo.gl/forms/Fxz30uW0iqcP7gLh2

Реєстрація продовжується до 12 серпня.

Керівник проекту органів студентського самоврядування ЗНУ - @RomanchukAnna

Сторінка заходу:

https://t.me/forumZNU

Організатори вже про анонсували, що перший спікер форуму – Дмитро Тіщенко (керівник ГО "Місто розумних" , який очолював студентське самоврядування факультету в СумДУ (1 300 студентів на факультеті), балотувався на посаду голови ОСС університету, згодом, очолив ГО "Студентське братство Сумщини"). До речі, він і його команда організовували десятки проектів, зокрема Всеукраїнський форум студентського самоврядування. Також серед анонсованих гостей: відомий екс-голова студради ЗНУ Антон Назаренко та зіркові Микита Налівкін, Наталія Ольховська, Олексій Приймаченко, Катерина Саркісова.

Для учасників приготували чимало спортивних розваг. А саме: волейбол, бадмінтон, фризбі, йогу, спортивні ігри і ще багато іншого.

 

Схожі новини